• Неодамнешно
  • -14 %
9 Висината Аниме Бод Кадифен Играчки Бод Полнети Rilakkuma крстот тело чантата мала торба за мали монета торба прегратка Деца Роденденски Подарок

9 Висината Аниме Бод Кадифен Играчки Бод Полнети Rilakkuma крстот тело чантата мала торба за мали монета торба прегратка

DEN 599.00
DEN 696.48

Количина на стоки
Тековен

НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ако не сте добиле вашата нарачка по 40 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Време На Испорака :
1. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).9" Висината Аниме Бод Кадифен Играчки Бод Полнети Rilakkuma крстот тело чантата мала торба за мали монета торба прегратка Деца Роденденски Подарок :
Состојба : Нова Пополни материјал : ПП памук Кадифен класификација : супер меки краток кадифен Боја : реална слика Висина : 9inch за 23cm (Од Нога до Глава, 0. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени.5-1cm грешка) Цртан филм, анимација тип : бод Возраст : повеќе од две години тоа е играчка,исто така и торба!
Погодни За : Деца над 1 Години
1x Кадифен Играчки
1. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 12 месеци Производители ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Тип:
Перница/Перница
Форма:
Гениј
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
WJ364368
Пополнување:
PP Памук
Возраст Опсег:
2-4 Години
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Бренд Име:
Andralyn
Предупредување:
Ве молиме, чувајте ги подалеку од оган
Материјал:
Кадифен
Животни:
бод

Најдобри понуди