• Неодамнешно
40x60cm Симпатична Шепа Милениче Спие на Топло, Куче, Мачка Мат Меки Кутре Корални Руно Ќебе Кревети Милениче Душеци Софи

40x60cm Симпатична Шепа Милениче Спие на Топло, Куче, Мачка Мат Меки Кутре Корални Руно Ќебе Кревети Милениче Душеци

DEN 99.84

Количина на стоки
Тековен


40x60cm Симпатична Шепа Милениче Спие на Топло, Куче, Мачка Мат Меки Кутре Корални Руно Ќебе Кревети Милениче Душеци Софи
Карактеристики :
Висок квалитет на супер мека ткаенина.
Лесен за чистење.
Обезбеди удобен кревет за вашиот миленик.
Спецификации :
Боја : Како на сликата прикажани
Материјал : Корални Руно
Големина : приближно 40*60см
1 компјутер
Answer : ___________________________ Note :
Поради светлината и на екранот за поставување разлика, бојата на објектот може да биде малку поинаков од слики.
Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Други карактеристики

Големина:
M
Бренд Име:
FangNymph
Измијте Стил:
Рака Мие
Тип На Објект:
Кревет Ќебиња
Тип:
Кучиња
Тежина:
50g
Број На Модел На:
CW0236-01

Најдобри понуди