• Неодамнешно
  • -28 %
Миленичиња Куче Автомобил Прозорец Вентилација Безбедно Guard Куче Огради Мрежа На Пропустливи Заштитна Ограда Отворено Cachorro Pet Shop Куче Acessorios

Миленичиња Куче Автомобил Прозорец Вентилација Безбедно Guard Куче Огради Мрежа На Пропустливи Заштитна Ограда Отворено

DEN 329.00
DEN 457.44

Количина на стоки
Тековен

Миленичиња Куче Автомобил Прозорец Вентилација Безбедно Guard Куче Огради Мрежа На Пропустливи Заштитна Ограда Отворено Cachorro Pet Shop Куче Acessorios
100% сосема нов и висок квалитет на Усвојување на високо квалитетни PP и растеглив материјал должина, кој е издржлив за долгорочна употреба и погоден за повеќето автомобил прозорец. Својата мрежа дизајн создава проток на воздух, со цел да се обезбеди свеж и ладен воздух за домашни миленици во автомобил. Многу лесно да се инсталира без алатки и фирма за да се поправи на прозорецот без загуба, многу сигурни за употреба. Користи ова домашно милениче автомобил мрежа, може ефикасно да се спречи вашето куче движи надвор од прозорецот, така што ќе не мора да се грижите за безбедноста на вашето куче повеќе. Достапен во 2 различни димензии, можете да го изберете тоа според вашиот автомобил. Како една прекрасна стоки, само го донесе дома! Карактеристики : пропустливи guard е многу лесно да се вклопи и бара Добро автомобил вентилација скара за патување,на отворено Затоа безбедноста на забавување на прозорецот мора да се провери. Лесно да се вклопи, не се потребни алатки Обезбедува свежи, ладен воздух за домашни миленици во автомобили Спецификација : Предмет Тип : Пет Автомобил Прозорец Мрежа Материјал : ПП Големина : S/L(Изборен) Големина S : стан.24x11.5cm/9.45x4.53inch Големина L : стан.24x18cm/9.45x7.09inch Боја : Црна Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x Милениче Автомобил Прозорец Мрежа (без мало пакет)

Други карактеристики

Големина:
S, L
Бренд Име:
OOTDTY
Број На Модел На:
Safe Guard Мрежа на Пропустливи Заштитна Ограда 2S90435-L
Тип:
Кучиња
Материјал:
PP

Најдобри понуди