• Неодамнешно
  • -20 %
3D рехабилитација подлога куче, мачка повреда со средни и мали млади куче водоотпорен залак лесно да се чисти есен и зима подлога ќебе

3D рехабилитација подлога куче, мачка повреда со средни и мали млади куче водоотпорен залак лесно да се чисти есен и

DEN 710.00
DEN 888.00

Количина на стоки
Тековен


големина : xs,45* 35cm
s,55*45см
М,70*55cm
L,80*60см
XL,100*80см
Дише, влага-доказ, мека, biti ng-доказ, антибактериски, анти-мите

Други карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL
Бренд Име:
ДАЛИ СЕ НАПРАВИ PET
Измијте Стил:
Рака Мие
Функција:
Дише
Шема:
Цврста
Тежина:
0.8kg
Број На Модел На:
XS,S,M,L,XL
Тип На Објект:
Спиење Душеци
Тип:
Кучиња

Најдобри понуди