• Неодамнешно
  • -39 %
2017 10Roll 150pcs Degradable Милениче Отпад Измет Кеси Куче, Мачка Исчисти Рефил Кеса Ѓубре 40% ПОПУСТ

2017 10Roll 150pcs Degradable Милениче Отпад Измет Кеси Куче, Мачка Исчисти Рефил Кеса Ѓубре 40% ПОПУСТ

DEN 332.00
DEN 544.80

Количина на стоки
Тековен

торба -27.63 /торба торба торба торба торба -1.59 /торба торба 10 Roll 150pcs Degradable Милениче Отпад Измет Кеси Куче, Мачка Исчисти Рефил кеса Ѓубре
Ние не нудиме избор на боја и стил,ние ќе го испратите производот по случаен избор,се надевам, ќе може да се разбере
Функција
100% сосема нов и висок квалитет.
HDPE материјал,животната средина пријателски и degradable.
Со печатење и Мирис мирис.
Лесен за чистење на домашно милениче измет кога одат надвор.
Боја : случајни боја.
Материјал : Пластика
Големина : 26*32 CM, Рачни мерења на локации, може да се 1-2cm грешка
Пакет Содржина :
10 Roll 150pcs Degradable Милениче Отпад Измет Кеси Куче, Мачка Исчисти Рефил кеса Ѓубре
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди . и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка.
2. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да направи детална оценка. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас.
Нашите превозот метод е главно :
1.Продавачот за Испорака Метод (Повеќето земји се за бесплатен превозот, но купувачи не може да се види точниот следење на број, ако сакате да знаете вашата следење на број, ве молиме контактирајте со нас,Повеќето земји ќе имаат уште еден следење на број!Времето за испорака е 30~65day)
2.Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус (ако вашата цел може да избере на оваа логистика, препорачливо е да го користите, вие може да ја видите вашата цел точно следење на број,времето за Испорака е 30-65day)
3.Кина Пост Регистрирани Воздух Mail (Ова превозот метод бара малку такса, но посигурни, побрзо, можете да го видите вашиот точни следење на број, ако се купи производот цена е поголема од 5 $, препорачливо е да ја користите оваа логистика начин, тоа Може да се направи што повеќе мир на умот!Времето за испорака е 20-45day)
4.e Packet И Други(Ова превозот метод ги зема малку такса, но е побезбедно, побрзо, можете да го видите вашиот точни следење на број, ако се купи производот цена е поголема од 5 $, препорачливо е да ја користите оваа логистика начин, тоа Може да се направи што повеќе мир на умот!Време на испорака 20-45day)
Ние го поздравуваме dropshipping и трговија на големо клиенти
Ако ви треба помош, ве молиме слободно контактирајте со нас!

Други карактеристики

Бренд Име:
Transer
Материјал:
Пластични
Тип:
Кучиња
Тип На Објект:
Ѓубре Торба

Најдобри понуди