• Неодамнешно
  • -7 %
Нова Есен/зима Волна Миленичиња Куче Џемпери Мечка Дизајн Поврзана Милениче Плетење Џемпер за Мали и Средни Куче Облека(црвена,зелена,жолта)

Нова Есен/зима Волна Миленичиња Куче Џемпери Мечка Дизајн Поврзана Милениче Плетење Џемпер за Мали и Средни Куче Облека(црвена,зелена,жолта)

DEN 468.00
DEN 503.04

Количина на стоки
Тековен


производ големина
Големина
Црна должина(cm)
градите(cm)
Тежина референца(kg)
XS
25
30
1.5-2.5
S
30
40
2.5-3.5
М
35
45
3.5-5
L
40
50
5-7.5
Забелешка : големината е само за референца ,pls проверка на одредена Должина и Градите .ви благодариме!(1inch=2.54 см). Тоа е рачни мерења на локации, може да биде 2-3cm грешка.
Пакетот Вклучува : 1* Миленичиња Куче облека
Ние прифатени Зачувам,Alipay,Запад Unionand така натаму.
Уплатата треба да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Ве молиме cotact нас преку е-маил при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барање(боја).
Нашите цени не вклучуваат било клиенти должност или даночни
Испорака Метод :
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-5 работни дена по расчисти исплата (освен за Викенди и Празници)
Ние обично брод предмети од кина, Воздухот пост,Хонгконг пост, EMS, UPS-от, DHL и сл. и ќе мора следење на број.
Feed врати & услуги на Клиентите :
Вашето мислење е навистина важно за нас,ве Молиме да потрае неколку секунди за да се остави голема повратни информации доколку не сте задоволни со нашата производ или услуга,Ние ги цениме вашите позитивни повратни информации.
Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни од нашите услуги,Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот

Други карактеристики

Големина:
XS, S, M, L
Бренд Име:
gagyive
Шема:
Цврста
Стил:
Моден
Сезоната:
Есен/Зима
Број На Модел На:
XS,S,M,L
Тип:
Кучиња
Материјал:
Волна
Пердув:
куче облека
боја:
Црвена,Зелена,Жолта
Големина:
XS,S,M,L
Количина:
1pc

Најдобри понуди