• Неодамнешно
  • -23 %
Домашно Милениче Зимски Зимски Животинско Чевли Против Пролизгување Кожа Мека Кашмир Водоотпорен Топли Чизми Студ Тренд

Домашно Милениче Зимски Зимски Животинско Чевли Против Пролизгување Кожа Мека Кашмир Водоотпорен Топли Чизми Студ Тренд

DEN 230.00
DEN 299.52

Количина на стоки
Тековен

Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа". ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас (ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина)
4.Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.Дали постои следење на број за мојот објект?
Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална состојба,или ние нема да му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.Врз основа на досегашното искуство. Земавме овие фотографии од самите себе. Можете да ја прогласи пониска вредност?
Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5pcs).
Ние не гарантира испорака време, поради разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.Ви благодарам многу!!! ^-^ 100% исто како слика.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки.Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја. Јас сум повторно продавачот,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина,ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена,благодарение!
>>Враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.36"
>>Превозот :
Ние ќе ја испрати на предмети ПОБРЗО откако вашата уплата е завршен.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Е производ исто како и фотографии?
Да, сите фотографии се реални. 100% врвен квалитет на уверување. 100% добри услуги на клиентите. Која големина може да се вклопи во мене?
Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура.

Други карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL
Тип:
Кучиња
Бренд Име:
држете мед
Материјал:
Сомотски

Најдобри понуди