• Неодамнешно
  • -12 %
Transer трговија на големо Куче, Мачка Лак Туту Фустан од Чипка Здолниште Миленичиња Куче Куче Облека Костим,јули 20

Transer трговија на големо Куче, Мачка Лак Туту Фустан од Чипка Здолниште Миленичиња Куче Куче Облека Костим,јули 20

DEN 83.00
DEN 94.56

Количина на стоки
Тековен


2015 Година Нови Куче, Мачка Лак Туту Фустан Од Чипка Здолниште Миленичиња Куче Куче Облека Костим
Опис : 100% Сосема Нов & Високо Квалитетен Материјал : Полиестер Големина : XXS,XS
Боја : Розова,Црвена,Виолетова Големина Детали : Големина Назад Должина Вратот и Градите XXS 17cm/6.7" / 24cm/9.5" XS 21cm/8.3" / 28cm/11.1"
Пакет содржи : 1 x Куче Здолниште
Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети.
Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно.
1.Подготовка на Време : ние треба 3-5 дена да се подготви ред според нашите numberous наредби секој ден.
2.Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса кога ќе ја напишете во aliexpress,ако сакате да ги промените пред ние брод на нив и надвор,
ве молиме да забележите ни нова адреса.
3. Во предвид на нашите клиенти да имаат корист,Ние сме принудени да брод вашата нарачка од редовна пошта.
Ве молиме да се разбере,сепак,царина е надвор од нашата контрола ние не можеме да guarrante нема данок за провизии и нема да сноси никакви даночни такса.
Искрено се извинуваме за сите непријатности тоа може да предизвика.
ПОВРАТНИ информации : 1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете ги вашите postive повратни информации и 5 ѕвезди.
2.Ако не се задоволни нашите производи,pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.
ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас и да бидете задоволни.
УСЛУГА : 1.Ние се грижиме за нашите ценети клиенти,и секогаш ќе се обиде да им помогне на вас,се надевам да воспостави долго бизнис со вас.
2.Ве молиме контактирајте со нас со TRADEMANGGER пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање и спор на сајтот.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.

Други карактеристики

Големина:
2S, XS
Материјал:
Полиестер
Шема:
Цврста
Тип:
Кучиња
Бренд Име:
Transer
Материјал:
Полиестер
боја:
Розова,Црвена,Виолетова
Големина:
XXS,XS

Најдобри понуди