• Неодамнешно
  • -25 %
1Pc Миленичиња Нокти Clipper Ножици Миленичиња Куче, Мачка Помине Пети Ноктот Clipper Режа Тример Groomer Машина Милениче Алатка (Случаен Боја)

1Pc Миленичиња Нокти Clipper Ножици Миленичиња Куче, Мачка Помине Пети Ноктот Clipper Режа Тример Groomer Машина Милениче

DEN 50.00
DEN 66.72

Количина на стоки
Тековен

1 Pc Миленичиња Нокти Clipper Ножици Миленичиња Куче, Мачка Помине Пети Ноктот Clipper Режа Тример Groomer Машина Милениче Алатка (Случаен Боја) Опис : Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет.
Нерѓосувачки челик миленичиња нокти тример за мали животни.
Се препорачува да се сопствениците на домашни миленичиња за безбедност и стабилност.
Задржи вашето домашно милениче исечените нокти заоблени и мазни без неред.
Идеална за мали миленичиња (Не се погодни за поголеми животни)
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Големина : Вкупната должина околу 10.5 см
Боја случајно. Напомена :
Секогаш бараат професионална советуваат пред средување на вашите миленици канџи.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!!
Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-4 CM се разликува поради прирачник за мерење, ви Благодариме!
Пакетот Вклучува : 1 x Помине Clippers

Други карактеристики

Големина:
M
Бренд Име:
FangNymph
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
Кучиња
Тип На Објект:
Nailclippers

Најдобри понуди