• Неодамнешно
  • -39 %
Симпатична Ангел Миленичиња Куче Води и Јаки Поставен Кутре Води за Мали Миленичиња Дизајнер Крило Прилагодливи се Подигнат Пет BFOF #01

Симпатична Ангел Миленичиња Куче Води и Јаки Поставен Кутре Води за Мали Миленичиња Дизајнер Крило Прилагодливи се Подигнат

DEN 100.00
DEN 164.64

Количина на стоки
Тековен

торба торба -2.98 /торба торба торба торба торба
Симпатична Ангел Миленичиња Куче Води и Јаки Поставен Кутре Води за Мали Миленичиња Дизајнер Крило Прилагодливи се Подигнат Пет
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет
Тип : Домашни Миленици
Модел : Цврсти
Материјали : Најлон
Поводник Тип : Основни Јамка Линии
Куче Подигнат Тип : Вест Harnesses
Тип : Множества
Јака Тип : Никој
Сезона : Сите Сезони
Објект : Пет Додатоци
Предмет Тип : Куче Води
Боја : Виолетова
Големина : S XS M
Функција : Симпатична Ангел Куче Води
Feature2 : Дизајнер Крило Прилагодливи
Јаже : 120cm
Пакетот Вклучува :
1 Pcs Миленичиња Куче Води
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди . и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка.
2. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да направи детална оценка. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас.
Нашите превозот метод е главно :
1.Продавачот за Испорака Метод (Повеќето земји се за бесплатен превозот, но купувачи не може да се види точниот следење на број, ако сакате да знаете вашата следење на број, ве молиме контактирајте со нас,Повеќето земји ќе имаат уште еден следење на број!Времето за испорака е 30~65day)
2.Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус (ако вашата цел може да избере на оваа логистика, препорачливо е да го користите, вие може да ја видите вашата цел точно следење на број,времето за Испорака е 30-65day)
3.Кина Пост Регистрирани Воздух Mail (Ова превозот метод бара малку такса, но посигурни, побрзо, можете да го видите вашиот точни следење на број, ако се купи производот цена е поголема од 5 $, препорачливо е да ја користите оваа логистика начин, тоа Може да се направи што повеќе мир на умот!Времето за испорака е 20-45day)
4.e Packet И Други(Ова превозот метод ги зема малку такса, но е побезбедно, побрзо, можете да го видите вашиот точни следење на број, ако се купи производот цена е поголема од 5 $, препорачливо е да ја користите оваа логистика начин, тоа Може да се направи што повеќе мир на умот!Време на испорака 20-45day)
Ние го поздравуваме dropshipping и трговија на големо клиенти
Ако ви треба помош, ве молиме слободно контактирајте со нас!

Други карактеристики

Големина:
XS, S, M
Тип:
Кучиња
Тип:
Harnesses
Куче Подигнат Тип:
Основни Оглавник Harnesses
Материјал:
Најлон
Бренд Име:
Transer
Сезоната:
Сите Сезони
Функција:
Ангел Форма
Шема:
Ангел

Најдобри понуди