• Неодамнешно
  • -49 %
Срцето шарм Стп Кожа Rhinestones мачка Куче јака со Срцето Шарм Прилагодливи ѓердан розова боја Црна, Сина /XS S M Бесплатен превозот

Срцето шарм Стп Кожа Rhinestones мачка Куче јака со Срцето Шарм Прилагодливи ѓердан розова боја Црна, Сина /XS S M Бесплатен

DEN 97.00
DEN 191.52

Количина на стоки
Тековен


Многу ви благодариме за вашата нарачка прво, ве молиме љубезно ве молиме да забележите следново :
Нема Следење на број за мали цел( цел цена Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус воздухопловната (не може да се песна),таа има потреба за 25-60days да стигнат до вас.Ако не сте добиле парцела во рамките на 60days(Бразил 90 дена ),ве молиме контактирајте со нас слободно, ние ќе ви вратат сите пари.
Се надевам дека ќе можат да го разберат.
Или можете да изберете друг Превозот метод Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта која може да се следи.
Уживање во вашата шопинг!!!
Големина : S XS M
Боја : Розова Сина Боја Црна

Други карактеристики

Големина:
XS, S, M
Тип:
Кучиња
Бренд Име:
PAWFECT
Шема:
Цврста
Тип:
Јаки
Функција:
Jeweled
Јака Тип:
Основни Јаки
Сезоната:
Сите Сезони
Материјал:
PU
Тип:
Јака
Јака Тип:
Основни Јаки, Раководител Јаки
Куче Подигнат Тип:
Основни Оглавник Harnesses
Куче Поводник Тип:
Основни Leashes

Најдобри понуди