• Неодамнешно
  • -13 %
M06 Нови Миленичиња Стигнале Куче Поводник 3m 5m Кутре Автоматско Продолжување на Куче, Мачка Одење Води Chihuahua Јоркшир Поводник

M06 Нови Миленичиња Стигнале Куче Поводник 3m 5m Кутре Автоматско Продолжување на Куче, Мачка Одење Води Chihuahua Јоркшир

DEN 275.00
DEN 315.36

Количина на стоки
Тековен


·Добредојдовте да ја посетите нашата фабрика и ние треба вашата скапоцени предлози.
Повратни информации политика :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Слика покажуваат : За нас :
Производи : Сите наши производи се користи Еко-пријателски и безбедно материјали, и ние имаме строга контрола на квалитетот постапка. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Превозот : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
·Производство на многу видови на домашни производи, како што се пет облека, пет превозници, пет додатоци, пет јаки и така натаму.
M06 Нови Миленичиња Стигнале Куче Поводник 3m 5m Кутре Автоматско Продолжување на Куче, Мачка Одење Води Chihuahua Јоркшир Поводник
Спецификација
Сосема нов и висок квалитет на Мека Најлон материјал,да ги задржи вашиот кутре повеќе СИМПАТИЧНА Автоматско Стигнале Leashes Хуманизирано дизајн на текстил,го прави вашето домашно милениче повеќе убави,модерни и различни
Ве молиме љубезно ги научат големина пред ставање на ред.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори. Ако ви се нудат на дизајн, ние може да произведе објектите што сакате.
Да Драги Мои Пријатели : Можеби ќе се заинтересирани во друг производ, а ние сме почитување дека вашата поддршка, било какви прашања ве молиме не двоумете се да контактирате и со нашите онлајн сервис во секое време. Така што остатокот може да се уверам во квалитетот на нашите производи. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни shipmentsdue да разлики во царинската расчистување пати во одделни земји,
кој може да влијае колку брзо вашиот производ е прегледан.
Се обрне внимание на :
Плаќање :
Ние прифаќаме Зачувам,Western Union,Банкарски Трансфер. Ако сакате да знаете повеќе за попуст, ве молиме да бидат слободни да контакт.
· Прилагодено Направи/OEM : Ние сме фабриката, па OEM/Custom направи е добредојден.
· Попуст : Голема цел од голем попуст, па ако го купите голема количина, ние може да ви понуди многу конкурентна цена.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.

Други карактеристики

Големина:
Length 3M, Length 5M
Тип:
Кучиња
Бренд Име:
Dogbaby
Шема:
Цврста
Сезоната:
Пролет/Лето
Тип:
Leashes
Куче Поводник Тип:
Стигнале Leashes
Функција:
Брзо Ослободување
Функција:
автоматски
Материјал:
Пластични + Најлон
боја:
Мулти-боја за избор
Големина:
S, M
Функција:
Симпатична, Sweety, Удобно, Еко-пријателски
Шема:
Цврста
погоден:
Мали/ Кученце куче
Пакет:
opp
Носат време:
Сите сезоната

Најдобри понуди