• Неодамнешно
Домашно милениче Еластична Најлон Поводник се Подигнат Поставен Куче Adjustabl доведе Мека Трајни Голем Медиум за Куче Темперамент и Leashes Обука Одење

Домашно милениче Еластична Најлон Поводник се Подигнат Поставен Куче Adjustabl доведе Мека Трајни Голем Медиум за Куче

DEN 296.64

Количина на стоки
Тековен

Куче Подигнат Поводник Сет : Вклучува Поводник + a Подигнат ЧЕКОР-ВО, ЛЕСНО ON & OFF, ПРИЛАГОДЛИВ ОДГОВАРА, НЕМА ЏВАКАЊЕ & ЗАДАВИ : чекор-во куче подигнат е лесно и исклучување, прилагодлив; нуркачка ткаенина поставата е помек од најлон обвивка, така што ќе добиете повеќе здрав уште помеки и удобно темперамент за вашето домашно милениче се ЗАПРЕ ВЛЕЧЕЊЕ, БЕЗБЕДНО ОДЕЊЕ : куче подигнат доаѓа со 120cm(47. Ако фотографиите се избрани, ние ќе ви ги даде на еден од нашите избраниот подарок производи во вашата втор ред. Превозот метод Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во одделни земји. Повеќето предмети ние ќе брод во рок од 3-10 работни денови по плаќање. ако пакетот помалку од 2kgs). Ве молиме испратете ни фотографија на вашите куче носење на нашите производи во коментар или разговори и ни даде коментар кој ќе биде од голема помош за нас, за да ги подобриме нашите производи и услуги. Бесплатен превозот за повеќето земји.Нашата цел е задоволството на клиентите!
За Повратни Информации
Ако не сте задоволни со тоа, пред да ја напушти негативна повратна информација (1 или 2 ѕвезди) ве молиме да ги споделите со нас прво, и ние може да ви помогне да го решите проблемот, се додека не сте задоволни со тоа. Најдобрите фотографии ќе бидат објавени на нашата веб-страница.0*(40-60cm)+120cm Големина XL : 2. Вашиот почетокот на потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.
Ако не сте добиле објектот во рамките на заштита време на испорака, ве молиме контактирајте со нас,
ние ќе ги провери тоа и да ви одговори што е можно поскоро.5*(35-50cm)+120cm Големина L : 2. DHL / ФЕДЕКС / UPS / EMS / ТНТ : обично 5-10 работни денови.24 инчи) поводник, што го задржува вашиот миленик околу 1 метар подалеку од вас, тоа ќе биде лесно за вас да го води вашето домашно милениче; Дополнителна рачка на врвот на куче подигнат го прави полесно да го контролираат и кревање за одење.
Ние би сакале да ги видите нашите производи во употреба 1.
Големина S : 1.0*(25-40cm)+120cm Големина M : 1.Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Пошта или E-пакет : обично 16-35days.5*(55-85cm)+120cm
За Превозот : 1. Џогирање или дури и кучињата се борат ве Молиме мерка пред купување, со цел да се избегне големината не е соодветен, вид на снимање е малку поинаква, специфични да преовладуваат во вид. Откако ќе го потврдите вашиот производ, ве молиме да се земе еден момент за да ни остави позитивен фидбек(4 или 5 ѕвезди)
.

Други карактеристики

Големина:
S-1.0(25-40cm)120cm, M-1.5(35-50cm)120cm, L-2.0(40-60cm)120cm, XL-2.5(55-85cm)120cm
Тип:
Кучиња
Материјал:
Најлон
Бренд Име:
ZICHEN
Шема:
Шарени
Тип:
Harnesses
Функција:
Отцепување
Сезоната:
Сите Сезони
Куче Подигнат Тип:
Основни Оглавник Harnesses
боја:
Црвена,Виолетова,се Зголеми црвена,Портокалова,Зелена
Миленичиња Куче Тип:
Се подигнат Поводник сет
Применливи Раси:
Голем Медиум Кучиња Германски Овчар, Rottweiler,Akita,Samoyed,,Златна Retr
функција 1:
Еластична Голема
Карактеристика 2:
СТРАТЕШКИ ПОСТАВЕНИ СЕ СПРАВИ СО
функција 3:
НА ТРАЈНИ BUNGEE
карактеристика 4:
Двојно Дебели, Најлон Плус Мек Материјал
Големина:
S / M / L/ XL
прилагодлив:
Yes
Куче Laesh Подигнат Поставено Материјали:
Нуркање Ткаенина Поставата

Најдобри понуди