• Неодамнешно
  • -38 %
Синиот Океан Море Светот На Животните Кит, Рачно Изработени Комплет За Шиење Крстот Бод Вез За Шиење Декорација Виси Слика

Синиот Океан Море Светот На Животните Кит, Рачно Изработени Комплет За Шиење Крстот Бод Вез За Шиење Декорација Виси

DEN 482.00
DEN 777.60

Количина на стоки
Тековен


Извезена крпа големина : 11 CT 51x62cm 14 CT 40x49cm

Други карактеристики

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT unprinted, 14CT Печатени, 11CT unprinted, 11CT Печатени
Стил:
Европа
Бренд Име:
Радост Недела
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Шаблон Тип:
Животните
Надворешното Пакување:
PVC кеса
11CT:
51x62
14CT:
40x49
Број На Модел На:
D653

Најдобри понуди