• Неодамнешно
  • -48 %
Кошница на печурки Сликарство Смета трговија на големо Крстот Бод Крстот Бод Поставува 11 14CT Крстот Бод Колекции Везови Везана

Кошница на печурки Сликарство Смета трговија на големо Крстот Бод Крстот Бод Поставува 11 14CT Крстот Бод Колекции Везови

DEN 389.00
DEN 747.36

Количина на стоки
Тековен

Кошница на печурки Сликарство Смета трговија на големо Крстот Бод Крстот Бод Поставува 11 14 CT Крстот Бод Колекции Везови Везана
Предност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби. Сосема нов. Еколошки памук. Ние ќе обезбедат 30% повеќе на теми за секој проект. Добар сјај,не-бледнее,не е лесно да се пробие и pilling. Печатени ткаенини (11 CT ) и празно платно (14 CT) . Користете растворливи заштита на животната средина материјал. Ултра јасно професионални embroidering дијаграм. Тоа, исто така, може да биде прекрасен подарок за вашето семејство и пријателите.
Опис : Платно Големина : 47cm*33cm(14 CT) 60cm*42cm (11 CT) (не надвор рамка) Теми Боја Количина : 53 Боја (embroidering ткаенина) : Бела Материјал : Памук Пакет содржина : Embroider Конец ,Embroider Крпа ,Игла,Скицата Акции : Во Парк
Забелешка : Големината е прирачник за мерење , таму можеби за 1-3 см грешка ,тоа му припаѓа на нормални ситуација ,ако умот , pls не цел , ви благодариме за вашиот разбере . 14 CT тип ве молиме да го користите 2 насоки теми,1 насоки теми за назад бод. Тоа unprinted со бело платно, сите треба да се целосно emborider. 11 CT тип ве молиме да користите 3 насоки теми,2 насоки теми за назад бод. Моделот е отпечатена на платно ( 11 CT ), па пред завршувањето крои, на платно не може да го допре водата , инаку печатени дел ќе исчезне. По завршувањето на крои, да се стави на платно во вода за половина час, а потоа го направи тоа сува, а потоа ќе може да направи рамка за тоа.

Други карактеристики

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
11CT слика печатени, 14CT празно платно, 14CT слика печатени
Стил:
Европа
Употреба:
Слики
Платно Пакување Метод:
Укината
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Бренд Име:
Радост Недела
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Уште живот
Надворешното Пакување:
ПП торба
Број На Модел На:
J143

Најдобри понуди