• Неодамнешно
  • -48 %
Вез,Крос-Бод Сетови,Четири годишни времиња Село Сценско Дома Декорација Сликарство Крстот Бод Handmake,Везана DMC,Needlewor

Вез,Крос-Бод Сетови,Четири годишни времиња Село Сценско Дома Декорација Сликарство Крстот Бод Handmake,Везана DMC,Needlewor

DEN 739.00
DEN 1420.80

Количина на стоки
Тековен

Романтична Приказна Четири Сезони Село Сценско Дома Декорација Сликарство Крстот Бод Handmake Везана DMC Крст-Бод Поставува
Производ големина : 80 X59cm
(Сите димензии се мери со рака ,па затоа ве молиме оставете 1-2 см се разликуваат)
Предност :
-Ние имаме свои фабрика, ние квалификувани за вашиот најголемиот дел наредби.
-100% Сосема нов.
-100% еколошки памук.
- Ние ќе обезбедат 30% повеќе на теми за секој проект.
- Добар сјај, нема да овенат, не е лесно да се пробие и pilling.
- Користете растворливи заштита на животната средина материјал.
- Ултра јасно професионални embroidering дијаграм.
- Тоа исто така може да биде прекрасен подарок за вашето семејство и пријателите.
- Акции : Во Парк
Пакет Содржина :
- Embroider крпа *1
- Embroider теми *1
- Embroider игли *2
- HD Скицата *1
(ЗАБЕЛЕШКА : цената не содржи рамка)

Други карактеристики

Употреба:
Слики
Шаблон Тип:
Сценско
Тип:
Пакет
Материјал:
100% Памук
Стил:
Европски и Американски Стил
Платно Пакување Метод:
Укината
Рамка:
No
Надворешното Пакување:
ПВЦ
Употреба:
дома декорација
Извезена ткаенина Боја:
HD Дигитален Печатење на Текстил
Извезена крпа големина:
80X59cm (W x H)
Смета Крстот Везови:
DMC Крстот Бод Сет
смета крстот бод:
Крстот Бод Обрасци
11CT Printe:
Материјал Се Користат 3 Влакно Теми
DIY Везана:
вез крстот бод
крстот бод:
крстот бод колекции
Алатки:
Извезена крпа, Везови тема, Игла, Цртање
Број На Модел На:
0808

Најдобри понуди