• Неодамнешно
  • -5 %
маскота симпатична женско куче маскота костим фенси облека обичај фенси костим cosplay тема mascotte карневал

маскота симпатична женско куче маскота костим фенси облека обичај фенси костим cosplay тема mascotte карневал

DEN 14364.00
DEN 15120.00

Количина на стоки
Тековен

Од врата до врата на Превозот : Сите производи нареди ќе биде предаден во временскиот период што е прикажано во производот вовед откако исплата е расчисти. Производ размена известени по 3 дена не може да биде чест за замена. зелена производ, безопасни за човечкото тело (тоа може да се мијат со вода или хемиско чистење) Глава со EPE материјал. Зачувам ви овозможува да плаќаат безбедно на интернет без изложување на вашата кредитна картичка детали. Производството време често се зема 4 до 7 дена, а ние ќе го испратам веднаш штом е можно, ќе сакате да се разбере. И костимот е инсталиран со пластични нето-форма капак кој се користи за спречување на прашина и други работи. Ние ќе ве контактираме ако не е исклучок. Производот МОРА да се врати во неговата оригинална презентација пакет. Повратните информации Политика, Ние го цениме вашиот позитивен повратните информации и ние веднаш ќе ви го направат истото, ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме контактирајте со нас прво да се преговара, пред да се даде Неутрален или негативен фидбек. Плаќање : Alipay приоритетни. Можете исто така да ги пратите на испорака на вашата нарачка и плаќање е само објави на доставувачот откако ќе потврдите дека сте го добиле цел. Песна испорака користење на уникатни следење на број по превозот веб-страницата на друштвото. Дишат и визија : Корисникот може да здив слободно внатре како што е со добра вентилација дизајн; Корисникот може да се види јасно од внатре преку очите. Јас ќе ви дадам некои попуст за следната цел. И производот може да се врати само ако тоа е природно скршена и тоа никогаш не се користи, ве Молиме опфатете во вратени пакет вашето име, e-mail адреса, телефонски број и причина за враќање. Ако имате некои прашања во врска со производите, Наместо директно да остават негативен или неутрален повратни информации, ние сакаме можете да ме контактирате прво, ви благодарам. Вашето барање ќе се одговори во рок од 24 часа. Водоотпорен : POLYFOAM материјал може да биде Водоотпорен Чистење Инструкции : Водата за перење или хемиско чистење. Зачувам е брз, безбеден и лесен за употреба! За Купувачите : за Плаќање само ќе биде објавен на добавувачот откако ќе потврдите дека сте го добиле цел. Она што е Зачувам? На Зачувам услуга на Ali Express се напојува со Alipay. EMS е наш основен превозот избор. Тоа е лесно да се чисти и да се подобри вентилацијата.

Други карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Посебни Употреба:
Носии
Пол:
Унисекс
Тема:
Маскота
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
is_customized:
Yes
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Памук, Polyethersulfone
Должина На Ракав:
Целосна
Знаци:
Животно Тематските Носии

Најдобри понуди