• Неодамнешно
  • -8 %
НОВИ 2018 Есен Зима База Кошула Tuxedo машки Кошули секојдневен camisa социјална Британски маскирна Печати долги ракави кошула плус Големина

НОВИ 2018 Есен Зима База Кошула Tuxedo машки Кошули секојдневен camisa социјална Британски маскирна Печати долги ракави

DEN 746.00
DEN 811.20

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Кошули
Пол:
Мажи
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
V9869
Кошули Тип:
Tuxedo Кошули
Бренд Име:
AOWOFS
Јака:
Пак надолу Јака
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Затворање Тип:
Еден Гради
Шаблон Тип:
Печати
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Англија Стил

Најдобри понуди