• Неодамнешно
  • -24 %
Мажите Shapers Компресија долна облека 3D Тесна Мрежа на Т-маица,Високо Еластична Брзо-сува Wicking Спорт Фитнес САЛАТА Работи Кратки Ракави

Мажите Shapers Компресија долна облека 3D Тесна Мрежа на Т-маица,Високо Еластична Брзо-сува Wicking Спорт Фитнес САЛАТА

DEN 513.00
DEN 674.40

Количина на стоки
Тековен


2018 Најновото Издание
Мажите Shapers Компресија долна облека 3 D Тесна Мрежа на Т-маица,Високо Еластична Брзо-сува Wicking Спорт Фитнес САЛАТА Работи Кратки Ракави Вистински Бренд, Обезбедување на Квалитет
Брзо сушење Трилогија Хигроскопна > Потење > Исчезне Високо Еластична, Дише Брзо-сува, Wicking Кул, Удобно 3 D, Компресија Погоден за трчање, фитнес, фудбал, кошарка и други спортови.
Може да се купи се меша бои и големини.
Оставете порака до нас она што сакате да го купите.
И,исто така може да го прилагодите вашето ЛОГО,
Сопствени цени се преговара
Професионални Wicking - Брзо Сушење Спорт Тесни V деколте, T-shirt Погоден за голем спектар на спортски да се носат! Како што се Трчање,ФИТНЕС,Фудбал,Кошарка,Тенис и др. Дише Мрежа & Кожата-friendly техника ткаенини Ткаенини : 85% Полиестер + 15% Spandex Човечкото тело рационализација дизајн Веднаш до кожата & Тело заврши Висока еластичност & Заштитат мускулите Анти навремено & Постојан притиснете погоден за носене & Термостат Брзо пот, го одржуваме телото кул Брзо сушење, Тесни и обликувани во Меѓувреме издувните топлина, свеж воздух може да бидат вовлечени брзо Кул, Дише,Лесни ткаенини, добра пропустливост на воздух Потенцира квалитетот,Погодни за спортски Висока еластичност,Broadside,Еластична гума половината Четири-pin, шест-лента,Двојно шиење парична Казна изработка Совети : тоа е тесна стил, ако сакате да се носат некои лабава, ве молиме изберете поголем големина

Други карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL
Бренд Име:
yuerlian
Функција:
Брз Сува
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект:
Мажите Pro Sport долна облека Тесни Работи САЛАТА T-shirt
Ткаенини:
85% Висок квалитет флексибилни polyamide влакна + 15% Spandex
Функција:
Високо Еластична, Дише Брзо-сува, Wicking
Пакет:
OPP вреќа
Погоден за:
трчање, фитнес, фудбал, кошарка и други спорт
Број На Модел На:
YL-6023

Најдобри понуди