• Неодамнешно
1pc Електронски Штетници Repeller Ултразвучно Rejector Глувчето Комарец Стаорец Глувчето Отвратителен Анти Комарец Repeller убиец Возеле ЕУ ПРИКЛУЧОК

1pc Електронски Штетници Repeller Ултразвучно Rejector Глувчето Комарец Стаорец Глувчето Отвратителен Анти Комарец Repeller

DEN 152.64

Количина на стоки
Тековен


Опис :
100% Сосема Нов & Висок Квалитет
Големина:ЕУ
2016 година топла стил ултразвучно испитување ултразвучно електронски комарец deratization deinsectization уреди
100% Сосема Нов.
Тежина : 89g
Големина : 10 х 6 х 5cm
НЕ РЕНОВИРАШЕ
Riddex Плус го претвора вашиот домашен е жици во штетници отвратителен сила-поле.
Едноставно плус Riddex во било кој штекер и тоа ќе испрати електрични пулсира дека ќе се ослободи вашиот дом на речиси сите штетници.
Совршен за : Стаорци Глувци и Лебарки Инсекти Вклучува вграден во ноќта светлина и карактеристики патентиран дигитални пулсот технологија.
За домаќинство/станбени употреба. 220 V места само.
Инструкции : за Да ја отворите пакет, додека се вози стаорци во штекер, зелените светла, црвени светла почне да трепка, што означува дека уредот е почнале да работат правилно
Зелените светла : покажува дека уредот е работа, целиот процесот на работа, е осветлена
Црвено светло : покажува дека уредот е работа или надвор, три минути за работа, за три минути исклучување, повторувајќи овој процес е
Сино светло : притиснете белата копчето на врвот на уредот може да се користи и како ноќно светло
Пакет Содржина :
1 x Електронски Штетници & Глодар Repeller Нови (ЕУ приклучок)
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Ви благодариме!

Други карактеристики

Бренд Име:
Zerkosvort
Штетници Тип:
Муви,Комарци,Јакни,Глувци
Номинална Напон:
110-240V
Отвратителен Тип:
Ултразвучно Штетници Repellers

Најдобри понуди