• Неодамнешно
1pcs/многу високи Перформанси Контрола на Пристап 125Khz USB RFID ID EM Картичка/Keyfobs Reader

1pcs/многу високи Перформанси Контрола на Пристап 125Khz USB RFID ID EM Картичка/Keyfobs Reader

DEN 247.68

Количина на стоки
Тековен


Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.
Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување. Ние ќе ја испрати на предмети наскоро откако вашата уплата е завршен. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.Температура на чување : -20degree ~ +80 степен 11.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.големина на : ( L*W*H ) 9.Компактен дизајн 125khz LF RFID ID smart card reader USB Спецификација : 1.Изградена во оперативниот ѕвончето 3.Интерфејс : USB (Напојува преку USB, не бара никакви надворешни напојување) 9. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. со USB-Кабел : 90g 13.
торба со Високи Перформанси Контрола на Пристап 125 Khz USB RFID ID EM Картичка/Keyfobs Читателот Бесплатен Превозот(1pc)
125khz LF RFID ID smart card reader USB Карактер : 1.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.Тежина : 70g.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.Стандардно Прочитате првите 10 цифри на RFID/Близината картичка ( Ако сте треба чита последните 8 цифри,pls остави порака кога ќе ставен на ред) 4. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.

Други карактеристики

Бренд Име:
zhizaibide
Број На Модел На:
LH-IDR03
Фреквенција:
125KHz
Функција:
читач
Поддршка:
EM4100,EM4200,EM4305,T5577,или компатибилен картички/тагови
Интерфејс:
USB

Најдобри понуди