• Неодамнешно
6 Компјутери 6 Бои 55мм Крокодил Алигатор Клип За 4mm Машки Банана Приклучок Конектор G07 Капка брод

6 Компјутери 6 Бои 55мм Крокодил Алигатор Клип За 4mm Машки Банана Приклучок Конектор G07 Капка брод

DEN 125.76

Количина на стоки
Тековен


Спецификации :
Материјал : Метални+Пластика
Боја : Црна, Бела, Црвена, Сина, Зелена, Жолта
Должина : 55мм/2.17"
Количина : 6 Компјутери/1 Сет
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Нема Мало Пакет
Пакет Содржина :
6 x Алигатор Клип

Други карактеристики

Бренд Име:
OOTDTY
Материјал:
метални+пластика
Должина:
55mm

Најдобри понуди