• Неодамнешно
1PC 4G LTE 22dbi висока добивка надворешна антена двојно 3M кабел TS9 Машки за HUAWEI модем E3131 E586 MF80

1PC 4G LTE 22dbi висока добивка надворешна антена двојно 3M кабел TS9 Машки за HUAWEI модем E3131 E586 MF80

DEN 630.24

Количина на стоки
Тековен


1 PC 4 G LTE 22dbi висока добивка надворешна антена двојно 3 M кабел TS9 Машки за HUAWEI модем E3131 E586 MF80
Спецификација : Фреквенција : 4 G LTE 690-2700 Mhz Стекнат : 22d Bi VSWR : Поларизација Тип : Вертикална Номинална Моќност : 10 W Текст Отпорност : 50 Ohm должина на Кабел : 2 X 3 M или барање Конектор тип : 2 X TS9 Машки Вкупна должина : 225mm Антена должина : 200mm База дијаметар : 85mm Опционален приклучок : SMA/CRC9/MS156/MMCX/MCX,ве молиме да бидат слободни да контакт. Факултативна боја : бело/црно,испратени по случаен избор.

Други карактеристики

Бренд Име:
DexMRtiC
Број На Модел На:
4G Антена
Фреквенција:
4G 690-2700Mhz
конектор crc9:
2X TS9 машки
is_customized :
Yes
Текст Inpedance:
50 Ohms
Поларизација Тип:
Вертикална
Номинална Моќност:
10W
Добивка:
22dbi

Најдобри понуди