• Неодамнешно
  • -40 %
3G 4G LTE Надворешен Панел Антена TS9 Конектор и 2 метри кабел 700-2600MHz за 4G 3G Huawei рутер модем

3G 4G LTE Надворешен Панел Антена TS9 Конектор и 2 метри кабел 700-2600MHz за 4G 3G Huawei рутер модем

DEN 1003.00
DEN 1671.84

Количина на стоки
Тековен


За Плаќање :
1 Ние прифати исплата од Aliexpress прифати Зачувам/ Кредитна картичка/ / Пари Booker ! како што се Visa,Web Money (познато како WM), TT трансфери, Western Union, Qiwi паричник, Бразил Boleto и така натаму. Ве молиме имајте предвид, тоа ќе трае 2-5 дена пред следење на информации може да се гледа онлајн.
https : //amsolutions.

Други карактеристики

Бренд Име:
AMTunnel
Број На Модел На:
СУМ-MIMO-01
надворешна антена:
4G LTE WiFi Антена Panel
Фреквентен Опсег:
700-2600Mhz
Добивка:
88dBi
V. S. W. Р:
Помалку од 1,5
боја:
Бела
Отпорност:
50Ohm
конектор:
TS9 машки
Max моќ на Текст:
50W

Најдобри понуди