• Неодамнешно
  • -19 %
Бесплатен Превозот Еден Клик Оптички Влакна Почиста 1.25 mm LC/MU Оптички Влакна Почиста

Бесплатен Превозот Еден Клик Оптички Влакна Почиста 1.25 mm LC/MU Оптички Влакна Почиста

DEN 660.00
DEN 815.52

Количина на стоки
Тековен

Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци.
Бесплатен Превозот Еден Клик Оптички Влакна Почиста 1. Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. За било какви предмети, ве молиме да користите ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад
ПОВРАТНИ информации
1. Ако сакате да користите друг начин на плаќање, ве молиме ги споделите со нас пред да кога ќе ги нарачате. Ние може да обезбеди меѓународен превозот услуги како што следува :
Кина Пост Воздух Mail, хонг конг Пост Воздух Mail, EMS, TNT, DHL, UPS-от, Fedex. Тоа само ќе ве однесе 1 минута, но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.
Карактеристики :
Лесно туркање движење ангажира конектор и иницира почиста
За еднократна употреба со 800+ чистење парче
Направени од анти-статички смола
Чистење микро влакна се густо заробени и остатоци слободни
Продолжи совет достигне вдлабнати конектори
Чистење на системот ротира 180 за полн замав
Коишто се слушаат кликнете кога ангажирани
Апликации
Влакна мрежа панели и склопови
Отворено FTTX апликации
Кабел собранието производство објект
Лаборатории за тестирање, лаборатории
Серверот, прекинувачи, рутери и OADMS со LC и МУ интерфејс
ПЛАЌАЊЕ
1.
ИСПОРАКА
1.
W armly добредојдовте да не падне на Превозот и трговија на Големо
Мини специјално Дизајниран за да работи добро со LC и МУ конектори, овој инструмент чисти ferrule крајот се соочува со отстранување на прашина, масло, и други остатоци без nicking или гребење на крајот на лицето. Сите производи се проверуваат и тестираат пред пратката. Човекот-направени дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму.Драго ми е што се заинтересирани во нашите предмети,ние сме професионална снабдувач во Кина, се надевам дека ќе имаме добар бизнис тука.25 mm LC/MU Оптички Влакна Почиста
Добредојдовте на нашата продавница
Наша Цел :
Висок Квалитет , Најдобра Услуга ,Брзо Да Одговори
Добредојдовте на Кина пазарот,ќе може да го насочи купи стока од Кина. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по поставување на својата цел, или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот.
ГАРАНЦИЈА&ГАРАНЦИЈА
1. Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 5 работни дена по уплатата е потврдено.Ви благодариме за вашето разбирање. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.

Други карактеристики

Бренд Име:
TRENSBATTER
боја:
сина
Универзална големина:
1.25 mm
Материјал:
анти-статички смола
Чистење на системот ротира:
180 за полн замав
Карактеристики:
Чистење микро влакна се густо заробени и остатоци слободни
Коишто се слушаат кликнете:
Кога ангажирани .
Апликации:
Влакна мрежа панели и склопови
Универзална:
LC,MU
is_customized:
Yes

Најдобри понуди