• Неодамнешно
  • -5 %
Водоотпорен IP54 Звучник Микрофон Микрофон за BAOFENG УВ-5R UV5R за Kenwood TK2160 Шунка Радио Hf Transceiver двонасочна Радио J6171

Водоотпорен IP54 Звучник Микрофон Микрофон за BAOFENG УВ-5R UV5R за Kenwood TK2160 Шунка Радио Hf Transceiver двонасочна

DEN 406.00
DEN 427.20

Количина на стоки
Тековен


Име на производ : K глава серија универзална микрофон микрофон
модел : KMC - 37 (со емисија на светлина рака mi)
Производ апликација :
BUXUN : X-30 TFSI / X-35 TFSI / X-40 TFSI / X-45 TFSI / X-50 TFSI
X-UV5 D /X-10 D /X-UV68 D /X-UV79 D
KENWOODddd : 278 G TK378 G 278/3118/2118 3107/2107/3207/2207/37 K глава модел
beifeng : BF-350 BF600 BF330 BF5118 Северна BF5180 BF660 K глава модел
quansheng : TG - K4 AT на 45 (леопард) на 42 (мал) TG - UV2 K глава тип, итн
LINGTONG : LT-6600 LT-6100 PLUS LT-777 информирани LT-666 K глава модел
Bao Feng : BF-777 S BF-888 S BF-UV5 R BF-700 K глава модел
Додека К слушалки, овој дел од испитот се погодни за појавување!

Други карактеристики

Is_Display:
No
Бренд Име:
KSUN
Максимален Домет:
3km-5км
Димензии:
KMC-37
Тип:
Додатоци
Фреквентен Опсег:
KMC-37
Разговор Опсег:
3-5км
Складирање Канал:
KMC-37
Воки Токи Тип:
Преносни
Број На Модел На:
KMC-37
Материјал:
Други

Најдобри понуди