• Неодамнешно
  • -5 %
AUA Метални Влакна Секира Кабел Машина SKL-8A FTTH Оптички Влакна Ладно Потоа лента со алатки Одговараат на Машина Точноста на помалку од 0,5 Со Торба

AUA Метални Влакна Секира Кабел Машина SKL-8A FTTH Оптички Влакна Ладно Потоа лента со алатки Одговараат на Машина Точноста

DEN 1300.00
DEN 1368.00

Количина на стоки
Тековен


AUA Метални Влакна Секира Кабел Машина SLK-8 A FTTH Оптички Влакна Ладно Потоа лента со алатки Одговараат на Машина Со Торба
Супериорен во однос на точноста, помалку од 0,5

Други карактеристики

Број На Модел На:
SLK-8A
Бренд Име:
AUA

Најдобри понуди