• Неодамнешно
  • -5 %
Маг еден од motorola Нови 8 pin Звучник Микрофон микрофон за полнење за Motorola GM300 GM338 GM950 Автомобил Мобилен Радио

Маг еден од motorola Нови 8 pin Звучник Микрофон микрофон за полнење за Motorola GM300 GM338 GM950 Автомобил Мобилен

DEN 584.00
DEN 614.40

Количина на стоки
Тековен


Новиот собраниски микрофон/микрофон за полнење за Motorola Рачни Радио двонасочна Радио
На рамо микрофон има тешки притисни за разговор копчето се наоѓа на страна и силна Метал копчето Линк Автомобил кука на грбот
Овој микрофон звучник се направени од издржлив материјал со RJ-45 8-пински приклучок.
Со лизна на метален клип на задната страна;
Компатибилен Шунка Радио Модел :
Опис :
Серија :
CDM Серија :
CDM750, CDM1250, CDM1550, CDM1550-LS, CDM1550 LS Плус, CM140, CM160, CM200, CM300, CM340, CM360, Desk Trac, EM200, EM400
ГМ Серија :
GM1100, GM1200, GM1280, GM140, GM160, GM2000, GM300, GM3188, GM338, GM340, GM350, GM360, GM3688, GM380, GM600, GM640, GM640, GM660, GM900, GM950
ГР Серија :
GR1125, GR1225, GR300, GR400, GR500, geforce GTX Мобилен
М Серија :
M10, M100, M120, M1225, M130, M200, M400, Mara Trac, Max Trac, MC2100, MC900
MCS Серија :
MCS2000, MCX1200, MCX2000, MCX600, MCX760, MCX780 Други
LCS2000, LTS2000, PM400, PRO3100, PRO5100, PRO7100, SM120, SM50, Sportbase
Напомена :
Ако вашиот радио модел не е во листата, ве молиме проверете ги моите други предмети или испратете ни го вашиот број на модел,
ние ќе ви помогнат да го изберете оној кој одговара за вашиот радио.
Пакетот Вклучува : 1 x Рамо Звучник Микрофон

Други карактеристики

Бренд Име:
МАГ ЕДЕН ОД MOTOROLA
Разговор Опсег:
3-5км
Тип:
Додатоци
Димензии:
100*20
Складирање Канал:
128
Максимален Домет:
3km-5км
Материјал:
Пластични
Фреквентен Опсег:
136-174MHz &400-520MHz
Воки Токи Тип:
Преносни
Is_Display:
No
Број На Модел На:
GM338 МИКРОФОН
боја:
Црна

Најдобри понуди