• Неодамнешно
  • -5 %
CHYI Голема Брзина Преносни 7 Портен USB 2.0 Мулти ЦЕНТАР Splitter Надворешни Центар Адаптер со Микро USB OTG Порта На КОМПЈУТЕР, Лаптоп, Десктоп

CHYI Голема Брзина Преносни 7 Портен USB 2.0 Мулти ЦЕНТАР Splitter Надворешни Центар Адаптер со Микро USB OTG Порта На

DEN 228.00
DEN 240.00

Количина на стоки
Тековен

Ние ќе се направи сите стоки, како подарок со ниска вредност.
Некаде за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен неколку дена,тоа може да биде до 30-45 работни дена.
Увозни давачки :
Даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.0 usb хаб, usb разветвитель, usb-c хаб, usb концентратор, usb хаб моќ, usb hab, usb splitter
Драги Ценети Клиенти ,
Ви благодариме за изборот на CHYI производи.0, usb рудар, usb тип в, usb 3.0 Мулти ЦЕНТАР Splitter Надворешни Центар Адаптер со Микро USB OTG Порта На КОМПЈУТЕР, Лаптоп, Десктоп
Карактеристики :
Големина на : 4. Додека купувачот само одговорни за превозот на товар. Ве молиме љубезно им помогне провери стоката состојба пред да потпише за пакет.1, usb имаше, тип ц, usb-c хаб,usb bitcoin рудар, разветвитель usb, litecoin, monero, бранување, ethereum, цртичка, ethereum класичен, bitcoin пари, алуминиум легура центар, 7 портен хаб, 4 портен хаб, usb 2. Било дефект за gurantee предмети, ние ќе слободно поправка или замена на предмети.0 предниот панел за usb хаб 3.
CHYI Голема Брзина Преносни 7 Портен USB 2.0 Хаб
1 * Micro-B USB Кабел
Објектот слики :
Испорака метод :
Нормално US$5 или помалку, ќе биде испратен од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус , нерегистрирани mail само може да се следи во Кина, нема дестинација информации.
Една година гаранција од денот ќе добиете предмети.0 Порта
USB Кабел Интерфејс : Micro-B тип
Примена : Android Телефон,Таблета,Камера, DV
Боја : Сребрена
USB Кабел Должина : Appr. Пакет се вклучени :
1 * 7 порти USB 2.
Вашето Задоволство е наша најголема извршување! usb хаб, usb, usb 3.43 инч(107*41*10мм)
Нето Тежина : 51g
Пакет : ЈП Торба
Интерфејс : 7 USB 2.
Поддршка USB 2. 50cm
Гаранција : 12 Месеци
Брзина на пренос : До 480 Mbps
Материјал : Алуминиум Легура
Спецификација :
100% Сосема нов и висок квалитет.0 супер брзина на пренос
Возачот слободни, поддршка на windows XP, windows 7, 8 10and за Mac OS,Linux
независна снабдување обезбедува напојување за да се поврзете на уреди.0 интерфејс поддршка plug and play.
Погоден за : Хард диск драјвер телефон лаптоп, таблет pc card reader глувци тастатура итн. Тоа е вашата чест и одговорност.
7-во-1 USB 2.0 хаб, usb хаб, dodocool, центар usb 3.
Поддршка во текот тековната и unstant тековната заштита. Ако ви треба брза испорака начин за цел помалку US$5, Pls контактирајте со нас пред да нарачате, ние може да обезбеди DHL, fedex, UPS-от, EMS и други комерцијални курир, ви благодариме!
Времето во транзит :
Кина пост воздух mail нормално објектот ќе пристигне во рок од 15-25 работни дена откако ќе бидат поставени.

Други карактеристики

Бренд Име:
CHYI
Интерфејс Тип:
usb 2.0
Пристаништа:
7
Стандард:
usb 2.0
Funtion:
Никој
сертификација:
CE и препораките на FCC
Број На Модел На:
WS0187-S
Пакет:
Yes
Должина:
50cm
Големина:
107*41*10mm
Нето тежина:
51g
Пакет:
ЈП Торба
USB Кабел Должина:
Appr. 50cm
Интерфејс:
7 USB 2.0 Порт, 1 Микро USB Порт
USB интерфејс:
Микро-Б тип
Примена:
КОМПЈУТЕР, Лаптоп, Десктоп, Android Телефон, Таблета, Глувчето, USB Флеш Диск
боја:
Сребро.
Материјал:
Алуминиум легура
Брзина На Пренос:
До 480Mbps

Најдобри понуди