• Неодамнешно
Флексибилни Супер Светло 3 LED Клип На самото Место USB Светлина Светилка За на Лаптоп КОМПЈУТЕР Лаптоп

Флексибилни Супер Светло 3 LED Клип На самото Место USB Светлина Светилка За на Лаптоп КОМПЈУТЕР Лаптоп

DEN 110.40

Количина на стоки
Тековен

Флексибилни Супер Светло 3 LED Клип На самото Место USB Светлина Светилка За на Лаптоп КОМПЈУТЕР Лаптоп 100% сосема нов и висок квалитет на Супер светло 3 LED светилка Флексибилни вртливата Приклучоци во кој било USB порт Clip-за Лаптоп Светилка клип придава светлина на врвот или на страна на rim на вашиот лаптоп или компјутер, рамни Големина : 58x 47mm Кабел должина : 115cm(приближно) Боја : Црна
Пакетот вклучува : USB Клип Light X 1
Wlecome да Шен продавница
За превозот
1. Како и обично, ние испрати пакет за излез во рок од 72 часа откако ќе ја добиете вашата исплата . И pls се задржи во допир откако ќе го постави цел.
2. Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга.
Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки.
Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање.
За повратни информации
1. Нашата цел е : на Клиентите е во право засекогаш.
2. Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис успех.
Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка од 5.
3. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем Ако не сте задоволни со купувањето на било кој начин, ние ја разбираме проблеми и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.
За плаќање
1.Aliexpress прифати Кредитна картичка/QIWI Паричникот/Web Money/Банкарски Трансфер.итн
2. Целосна плаќање мора да бидат примени во рок од 7 работни дена од денот на аукцијата завршува.
'

Други карактеристики

Број На Модел На:
18449
Пакет:
No
Тип:
USB Светлина
Големина:
58x 47mm
Должина на кабел:
115cm(приближно)
боја:
Црна
Број На Модел На:
USB Клип Светлина 18449
Производи Статус:
Акции
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.08kg (0.18lb.)
Пакет Големина:
20cm x 20cm x 5cm (7.87in x 7.87in x 1.97in)

Најдобри понуди