• Неодамнешно
Нови Оригинал, за ThinkPad L430 L530 UMA Интегрирана Графика Heatsink ПРОЦЕСОРОТ Кулер за Ладење Вентилатор 04W3747 04W6891

Нови Оригинал, за ThinkPad L430 L530 UMA Интегрирана Графика Heatsink ПРОЦЕСОРОТ Кулер за Ладење Вентилатор 04W3747 04W6891

DEN 1360.80

Количина на стоки
Тековен

Верувам ни дека ние ќе се потрудиме да бројка на нив и надвор на ваше задоволство.
2) Ако добиете неточни или неисправни објектот, ве молиме контактирајте со нас за замена или рефундирање по вашиот прием на објектот. Вратени предмети мора да биде во оригинална состојба, и да се врати превозот надомест треба да биде на купувачот цена.
Повратни информации
За да ги задоволи вашето задоволство е наша цел, и ние секогаш сме тука за да им обезбедиме на нашите најдобра услуга за вас. Ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Неисправни предмети во рамките на гарантниот период може да бидат вратени.
Вашето мислење е многу важна за нас. Ве молиме бидете сигурни дека ќе ја напуштат сите примачот информации(целосна адреса, име и презиме и контакт број) правилно.
4) Ние нудиме три месеци, одржување.
Ви благодариме. Ако имате било какви прашања, ве молиме проверете со вашиот локален Царинската пред да нарачате.
Ако имате било какви прашања или прашања со нашите предмети, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрални или негативни коментари. Ако предмети се оштетени кога тие се вратија, купувачите нема да добие целосна наплата. Ние не сме одговорни за погрешни/undeliverable адреса. Рефундирање ќе се направи по приемот на врати објектот.
Нови Оригинал, за Think Pad L430 L530 UMA Интегрирана Графика Heatsink ПРОЦЕСОРОТ Кулер за Ладење Вентилатор 04 W3747 04 W6891
Состојба : Оригинални и Нови
FRU : 04 W3747
Под-FRU : 04 W6891
Одговара за Lenovo Think Pad L430 L530 UMA Интегрирана Графика
Тестирани пред пратката и 100% работи
Гаранција : 3 месец
Забелешка : ве Молиме проверете слики и опис пред да нарачате
Превозот
1) Увоз тарифа или други даноци кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
2) Предмети се испраќаат до цел адреса. Ве молиме да не информирате ако имате било какви посебни барања на превозот декларација .
Се врати и Гаранција
1) Сите предмети се тестирани и се во добра состојба пред пратката.
Ако вашата e-mail адреса е на располагање, ќе добиете пораки на информации за да ја потврдите адресата, пред пратката и ажурирање на следење број на испорака.
5) Гаранцијата не опфаќа предмети што се физички оштетени или дека НЕ сте под нормалната работа како што се злоупотреба и несоодветна инсталација. Ве молиме контактирајте со нас за враќање адреса.
3) За било која од лични причини(не-продавачот е грешка) се враќаат на наплата, ве молиме контактирајте со нас во рок од 14 дена .

Други карактеристики

Бренд Име:
DZ-СВЕТОТ
Линии:
5 линии
Тип:
Heatsink
Број На Модел На:
Thinkpad L430 L530
Heatsink Материјал:
Бакар
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Yes
Примена:
Процесор
FRU:
04W3747
Под-FRU:
04W6891
Компатибилен:
Thinkpad L430 L530 Интегрирана Графика
Состојба:
Оригинални и нови

Најдобри понуди