• Неодамнешно
Gdstime 10 компјутери 24v DC 2Pin 4cm 40mm x 40mm x 20mm Мали Центрифугални Ладење Компресор Фан Турбо Кулер 40x20mm 4020

Gdstime 10 компјутери 24v DC 2Pin 4cm 40mm x 40mm x 20mm Мали Центрифугални Ладење Компресор Фан Турбо Кулер 40x20mm

DEN 873.12

Количина на стоки
Тековен


Gdstime 40mm x 20mm 24 V DC 2 Pin Компресор Вентилаторот за Ладење
Параметри :
Димензии : 40mm x 40mm x 20mm
Конектор : XH2.54-2 P
Номинална Volt : 24 V DC
Номинална Струја : 0.1 Amp ±10%
Номинална Брзина : 5800 ВРТЕЖИ во минута ±10%
Проток на воздух : 3.2 CFM
Ниво на бучава : 26±10%велика британија
Имајќи Тип : Ракав
Живот : 35000 часа
Кабел Lenght : 23 CM
Тежина : 23g/еез
Пакет се Вклучени : 10 компјутери
Кога нарачка,ве молиме пополнете го Целосно Име и презиме,погодно да ги собереш парцела.Ви благодариме.
4020 Центрифугални Компресор Фан 24 V DC 0.1 прожектор 2 PIN Конектор 40mm * 40mm * 20mm

Други карактеристики

Број На Модел На:
EW4020S24V2P-Б-10E
моќност:
2.4 W
Линии:
2 линии
Примена:
Компјутер Случај
Имајќи:
Масло Имајќи
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
Не ВРТЕЖИ во минута
Тип:
Фан
Пакет:
No
Бучава:
26dBA
Бренд Име:
gdstime
Фан Живот:
30000 часа
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Заеднички
Моќ Интерфејс:
2Pin
Фан Големина:
40X40X20mm
Материјал:
Пластични
Големина:
40x40x20mm
тековната:
0.1 Amp
Напон:
24V
Тип:
центрифугални фан
Cerfiticate:
RoHS,CE
Бучава:
27dBA±10%
Фан Големина:
1.57 инчен
Брзина:
5800 ВРТЕЖИ во минута
Проток на воздух:
3.2 CFM

Најдобри понуди