• Неодамнешно
  • -5 %
390mm цилиндричен резервоар за вода + SC600 пумпа сите-во-едно поставите Максималниот проток 600L/H компјутер вода за ладење радијатор

390mm цилиндричен резервоар за вода + SC600 пумпа сите-во-едно поставите Максималниот проток 600L/H компјутер вода за

DEN 2735.00
DEN 2879.04

Количина на стоки
Тековен


1. Надворешен дијаметар : 50mm 2. Внатрешен дијаметар : 40mm 3. Должина : околу 390mm ±10% Спецификација на SC600 пумпа : 1. Напон : 12 V DC 2. Моќност : 6 W 3. Максимална глава : 3 M±0.5 M 4. Максимален проток : 500 L/Ж±15% 5. Дијаметар на вода штекер : 10мм (Погодни за црево со 8-10мм внатрешен дијаметар. Конектор вклучени. ) Пакување листа : 1. Резервоарот за вода тело x1 2. Пластични Резервоарот Заградата x2 3. Метал L-заградата x 2. 4. SC600 пумпа x1 5. Рака на компресија фитинг ореви x2 6. Монтажа завртка x 6 Некои Нашиот пример слики подолу покажува : можете да го Направите тоа сами, или контактирајте со нас она што;s вашиот individuation.
2013 нов процесор вода за ладење главата полна метал интензивна бакар основна плоча Поддржува сите Процесорот Платформа US$ 36.28 /парче
Нов целосен метал општи графика VGA картичка вода главата Поддршка на сите VGA Платформа US$ 29.89 /парче
Нов Дигитален Термометар Температура Метар -20~70 C за PC Компјутер Вода за Ладење US$ 18.88 /парче
DC 12 V 3 Pin MS-500 Тивка Вода, Пумпа За Вода за Ладење на Артиклите Пумпа За Течно Ладење Радијатор US$ 29.60 /парче
Процесорот heatsink процесорот waterblock вода за ладење Поставите вода кулер подобро од Пиратскиот Брод H50 и Хидра H70 US$ 75.89 /парче
Бакар Northbridge waterblock ендотермички кутија ПОМ покрие компјутер за ладење на течноста за ладење опрема US$ 22.89 /парче
Компјутер вода за ладење led осветлување цилиндрични резервоарот за вода пумпа за вода за полнење за исклучување на керамички имајќи мека врска шок апсорпција US$ 54.89 /парче
Црвено/Сина Боја LED 12 V 4 Pin &3 Pin 120mm x 25мм го исклучите Вентилатор За КОМПЈУТЕР Случај Систем за Ладење Вентилатор US$ 8.39 /парче

Други карактеристики

Тип:
вода за ладење
Бренд Име:
STW
Фан Големина:
0inch
Линии:
3 Линии
Примена:
Компјутер Случај
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Број На Модел На:
390sc600

Најдобри понуди