• Неодамнешно
  • -9 %
Нови Оригинални Процесорот Ладење Вентилатор За ACER TM5740G 5740G 5741G 5742G 5251 5551 5552G 5253G NV53 DC Brushless Радијатори Вентилаторот за Ладење

Нови Оригинални Процесорот Ладење Вентилатор За ACER TM5740G 5740G 5741G 5742G 5251 5551 5552G 5253G NV53 DC Brushless

DEN 349.00
DEN 383.52

Количина на стоки
Тековен

Ве молиме да бидете трпеливи, ако не го добие стоки брзо по породувањето. Направени од високо-квалитетен материјал, тоа е издржливи во употреба
6.
Внимание :
На истиот тип на лаптоп фан може да има неколку производители, ве молиме да не разбираат дека на навивачите во нашата продавница не е оригинална, бидејќи тие не се исто производителот !
Главниот вентилатор фабричките :
ДЕЛТА / SUNON / FORCECON / ADDA / Panasonic
AVC / SANYO / NMB / Nidec / ebmpapst
Ако ти е гајле производителите фабрика , ве молиме да се поврзете со нас да се назначи maufacturer.5 или $3 на Вашата Нарачка преку e Packet превозот.И тоа трае и подолго.Или можете да изберете EMS,DHL,UPS-от или други изразат услуги,но ве молиме контактирајте со нас за да додадете дополнителни превозот цена за брза испорака. ПРОЦЕСОРОТ фан карактеристики ефикасна топлина дисипација и ниско ниво на бучава
3. Совршен дизајн за висока компатибилност и одличен состави
Пакет : 1x процесорот вентилаторот за ладење ( ADDA или SUNON или други) 100% Нов Thinkpad Оригинални ADDA ДЕЛТА SUNON
Слични Производи : ја Посетите мојата продавница : Превозот : 3. Ќе можат да работат колку што ви се допаѓа, без прегревање на вашиот компјутер
4. Ви благодариме.5 oz ) DC 5 V 3 ПИНА
Забелешка : Важно ! Важно ! Важно !
Вие треба да бидете сигурни дека вашата тековна фан дека ќе се отстранат од вашиот лаптоп е иста со нашата фан .Нови Оригинални Процесорот Ладење Вентилатор За Вентилатор За ACER 5740 TM5740 G 5741 5740 G 5741 G 5742 G 5251 5551 5552 G 5253 G портал NV53 DC Brushless Cpu Ладилник Радијатори Лаптоп Вентилаторот за Ладење
Компатибилен со : За ACER 5740 TM5740 G 5741 5740 G 5741 G 5742 G 5251 5551 5552 G 5253 G портал NV53 Испорака Тежина : 70g ( 2.Колку долго може да се добие мојата цел? Приближното време на испорака откако ќе го испрати надвор. Одржите вашиот компјутер кул и удобно врз скутот или на вашата работна маса со овој CPU вентилатор
5.(За референца само) Забелешка : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Пошта обично трае 11-30 дена. Ако имате било какви прашања ве молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да купите . Тоа ги штити вашите вредни податоци од страна на одржување на ПРОЦЕСОРОТ кул
2.
Враќање Plicy : Плаќање : Повратна Информација :
.
Карактеристики :
1.Ако доаѓаат од Канада,Франција,Израел или Велика Британија,Австралија,Саудиска Арабија,можете да платите Дополнителни $2.На истиот тип на лаптоп може да има девојче фанови. Сад , Русија , Украина ,ние изберете e Packet кој е побрз и stabable.

Други карактеристики

Број На Модел На:
За ACER 5740 5740G 5741 5740G 5741G 5742G 5251 5551 5552G 5253G NV53
Линии:
3 Линии
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Y
Heatsink Материјал:
Бакар
Бренд Име:
WFXSTD
Пакет:
No
Тип:
Фан
Примена:
Процесор

Најдобри понуди