• Неодамнешно
  • -16 %
Gdstime 1 Buc DC 12 Volt 2 Жици 7.5 cm Brushless Ладење Радијатор 12V Издувните Компресор Фан 75mm x 15mm

Gdstime 1 Buc DC 12 Volt 2 Жици 7.5 cm Brushless Ладење Радијатор 12V Издувните Компресор Фан 75mm x 15mm

DEN 278.00
DEN 330.72

Количина на стоки
Тековен


Gdstime 12v 2 Pin DC Компресор Фан 75x15mm
Параметри :
Број на модел : GDT7515 S
Конектор : XH2.54-2 Pin
Димензии : 75(L)x74(W)x15(H)mm
Проток на воздух : 8.5 CFM
Номинална Напон : DC 12 V
Номинална Струја : 0.22±0.18 Amp
Номинална Брзина : 2900±10%вртежи во минута
Бучава : 28±10%велика британија
Имајќи Тип : Ракав
Кабел Должина : 25cm
Тежина : 47g/еез
Пакување се Вклучени : 1 парче

Други карактеристики

Број На Модел На:
EW7515S12V2P-Б-1Е
Примена:
Компјутер Случај
Имајќи:
Масло Имајќи
моќност:
2.4 W
Пакет:
No
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Заеднички
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
Не ВРТЕЖИ во минута
Тип:
Фан
Бренд Име:
gdstime
Бучава:
28dBA
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Моќ Интерфејс:
2Pin
Фан Живот:
30000 часа
Линии:
2 линии
Фан Големина:
75X75X15MM
is_customized:
yes
Номинална Напон:
DC 12V
Бучава:
28±10%велика британија
Фан Големина:
7 см

Најдобри понуди