• Неодамнешно
  • -5 %
Нови Оригинални Процесорот Ладење Вентилатор За ACER СТРЕМАТ V5-431 серија MS2360 DC Brushless Кулер за Лаптоп Радијатори Вентилаторот за Ладење

Нови Оригинални Процесорот Ладење Вентилатор За ACER СТРЕМАТ V5-431 серија MS2360 DC Brushless Кулер за Лаптоп Радијатори

DEN 381.00
DEN 400.80

Количина на стоки
Тековен

Нови Оригинални Процесорот Ладење Вентилатор За Вентилатор За ACER СТРЕМАТ V5-431 серија MS2360 DC Brushless Cpu Ладилник Радијатори Лаптоп Вентилаторот за Ладење
Компатибилен со : За ACER СТРЕМАТ V5-431 серија MS2360 Испорака Тежина : 70g ( 2.5 oz ) DC 5 V 0.5 4 ИГЛИ Модел : DFS481305 MC0 T P/N : 23.10703.001
FCN 042013 C
Забелешка : Важно ! Важно ! Важно !
Вие треба да бидете сигурни дека вашата тековна фан дека ќе се отстранат од вашиот лаптоп е иста со нашата фан .На истиот тип на лаптоп може да има девојче фанови. Ако имате било какви прашања ве молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да купите . Ви благодариме.
Внимание :
На истиот тип на лаптоп фан може да има неколку производители, ве молиме да не разбираат дека на навивачите во нашата продавница не е оригинална, бидејќи тие не се исто производителот !
Главниот вентилатор фабричките :
ДЕЛТА / SUNON / FORCECON / ADDA / Panasonic
AVC / SANYO / NMB / Nidec / ebmpapst
Ако ти е гајле производителите фабрика , ве молиме да се поврзете со нас да се назначи maufacturer.
Карактеристики :
1. Тоа ги штити вашите вредни податоци од страна на одржување на ПРОЦЕСОРОТ кул
2. ПРОЦЕСОРОТ фан карактеристики ефикасна топлина дисипација и ниско ниво на бучава
3. Ќе можат да работат колку што ви се допаѓа, без прегревање на вашиот компјутер
4. Одржите вашиот компјутер кул и удобно врз скутот или на вашата работна маса со овој CPU вентилатор
5. Направени од високо-квалитетен материјал, тоа е издржливи во употреба
6. Совршен дизајн за висока компатибилност и одличен состави
Пакет : 1x вентилаторот за ладење на процесорот
Слични Производи : ја Посетите мојата продавница : Превозот : 3.Колку долго може да се добие мојата цел? Приближното време на испорака откако ќе го испрати надвор.(За референца само) Забелешка : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Пошта обично трае 11-30 дена.И тоа трае и подолго.Ве молиме да бидете трпеливи, ако не го добие стоки брзо по породувањето.Или можете да изберете EMS,DHL,UPS-от или други изразат услуги,но ве молиме контактирајте со нас за да додадете дополнителни превозот цена за брза испорака. Сад , Русија , Украина ,ние изберете e Packet кој е побрз и stabable.Ако доаѓаат од Канада,Франција,Израел или Велика Британија,Австралија,Саудиска Арабија,можете да платите Дополнителни $2.5 или $3 на Вашата Нарачка преку e Packet превозот.
Враќање Plicy : Плаќање : Повратна Информација :

Други карактеристики

Бучава:
N
Тип:
Фан
Бренд Име:
WFXSTD
Фан Големина:
2.5 инчен
Пакет:
No
Линии:
4 Линии
Примена:
Процесор
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Y
Heatsink Материјал:
Бакар
Број На Модел На:
За ACER СТРЕМАТ V5-431 серија MS2360

Најдобри понуди