• Неодамнешно
  • -29 %
VAKIND (Само Картичка) 6Pin & USB3.0 Моќ Порта PCI-E PCI Express 1x Да 16x Extender Столб Картичка Одбор Адаптер За BTC Рударство Рудар

VAKIND (Само Картичка) 6Pin & USB3.0 Моќ Порта PCI-E PCI Express 1x Да 16x Extender Столб Картичка Одбор Адаптер За BTC

DEN 158.00
DEN 223.20

Количина на стоки
Тековен


Само Картичка 6pin PCI-E USB3.0 1x да 16x Extender Столб Картичка за BTC Рударство
2017 Нова верзија, 6pin Напојување, безбеден и стабилен За Bitcoin Рударство
Спецификации :
Име на производ : USB 3.0 PCI-E 1 X да 16 X Картичка Столб Extender Адаптер (4 Капацитет)
Интерфејс : PCI-E 16 X, USB3.0, 6pin socket
Производ големина : 127 X 44 X 15mm
Нето тежина : околу 44g
Боја : Како на слики
Карактеристики :
1. Со 4 цврсти кондензатори, изработка на графика напојување повеќе стабилна и безбедна.
2. Со 6pin интерфејс, повеќе моќни, и да се намали товарот на матичната плоча.
3. Графичка картичка слот е првично се увезуваат, правење врска со конектор многу подобро.
4. Постојат одредување токи во секој слотови;
5. Нема возачот е потребно
6. Посебно дизајниран за рударство Bitcoin;
Забелешки :
1. Мора да се исклучете го вашиот компјутер кога ќе го приклучиш во или надвор PCI-E продолжување Картичка.
2. Ве молиме да се грижи да го приклучиш во жици на друг начин ќе срј вашиот уред. Кога приклучување во жици, ве молиме да го држат уредот е штекер.
3. Ве молам, разберете дека бојата на capacitor можат да бидат различни, бидејќи на различни производствени серии.
1 x 6pin PCI-E USB3.0 1x да 16x Extender Столб Картичка (Нема други додатоци) Ако сакате изразат испорака на Русија , ве молиме да ни нудат името на компанијата. Ако сакате изразат испорака на Бразил, ве молиме да ни нудат ДАНОЧНИ ID. Ако сакате DHL превозот во САД , ве молиме да ни нудат е-мејл адреса. Забелешка : Овој Столб Картичка Без Кабел, ви благодариме за вашиот understaning~

Други карактеристики

Тип:
Додади На Картички
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
pci-e столб картичка
Бренд Име:
VAKIND
Интерфејс Тип:
PCI Express
Интерфејс:
PCI-E 16X, USB3.0, 6pin Socket
Производ големина:
USB кабел:
без
Тип:
PCI-E 16X Столб Картичка

Најдобри понуди