• Неодамнешно
  • -7 %
нов 100x100x18mm радијатор Алуминиум heatsink Екструдиран топлина мијалник за 20-50W LED, Електронски топлина дисипација кулер за ладење

нов 100x100x18mm радијатор Алуминиум heatsink Екструдиран топлина мијалник за 20-50W LED, Електронски топлина дисипација

DEN 393.00
DEN 422.40

Количина на стоки
Тековен

Ако не сте задоволни со нашата служба за производот. Pls контактирајте со нас пред да ни даде негативни повратни информации или ниска ѕвезди. Овие трошоци се на купувачот одговорност.Контактирајте со нас преку e-mail или Ali Express е центарот и да го одредите проблеми и производ услови ПРЕД да се потврди приемот на предмети на Aliexpress. На предмети мора да биде во оригиналните услови како што ги примате. Ние ќе им понуди размена, враќање или други соодветни аранжмани како што е договорено по добиеме вратени предмети.
Со ЕМС : 5-15 businessdays
Со DHL : 4-10 businessdays
Враќање :
Ако не ве молиме со нашиот објект за неговиот квалитет , ние може да ви даде целосна наплата
1.
Превозот :
Ние брод преку : Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
Сингапур Пост
DHL
Fedex ОДНОСНО
EMS
(бесплатен превозот) која има за следење на информациите кои се задржи на вашиот предмет повеќе побезбедно . Ние beleive дека сè може да се реши веднаш преку комуникација.
Ве молиме имајте предвид дека ние не сме одговорни за било каква штета предизвикана од злоупотреба на производите
Повратни информации :
вашето мислење е многу важна за нас.
Ако не сте задоволни со нашата служба за производот.Се отвори расправа за Aliexpress.
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[43517]
[xlmodel]-[custom]-[8888] Меѓународни Купувачот-ве Молиме Не
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Предмети ќе брод во рок од 5 работни дена за исплата добиле.
Време на испорака :
Од воздухопловната : 1-4 недели во АЗИЈА,ЗАПАДОТ ЕВРА,и Северна Америка. Pls ни даде позитивни повратни информации (5stars). Враќањето на производите во рок од 7 дена од денот на Ali Express' известување.
3-8weeks на Јужна Америка,Средниот исток,ИСТОК-ЕВРА и Африка.
[xlmodel]-[custom]-[43518]
[xlmodel]-[custom]-[8888] Опис на Производот
Бренд Име : Cooltex
Состојба : 100% Нови
Материјал : Алуминиум 6063-T5
Боја : Бела
Обработка метод : Екструдиран
Exteral Големина : 100x100x18mm
Пакет : 1pcs/многу
Се користи за IC ,Диоди, Dynatron ,Електронски ,LED,RAM меморија,компјутерски ЧИП 's компонента топлина дисипација, или каде што треба ефикасно heatsink.com и да чекаат за известување. Ние ќе го цениме дека ќе ги споделите со нас проблемот детали се снабдува со слики.
Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

Други карактеристики

Бренд Име:
cooltex
Примена:
RAM меморија
Линии:
Никој
Тип:
Heatsink
Heatsink Материјал:
Алуминиум
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
100x100x18 бела
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Општи
is_customized:
Yes

Најдобри понуди