• Неодамнешно
  • -7 %
(2 парчиња/многу) нов 40x40x11mm Алуминиум heatsink Екструдиран црна радијатор топлина мијалник за Електронски топлина дисипација ладење

(2 парчиња/многу) нов 40x40x11mm Алуминиум heatsink Екструдиран црна радијатор топлина мијалник за Електронски топлина

DEN 89.00
DEN 95.52

Количина на стоки
Тековен


Ако не сте задоволни со нашата служба за производот. Pls контактирајте со нас пред да ни даде негативни повратни информации или ниска ѕвезди.com и да чекаат за известување.
Предмети ќе брод во рок од 5 работни дена за исплата добиле.
[xlmodel]-[custom]-[43519]
[xlmodel]-[custom]-[43519]
[xlmodel]-[custom]-[8888] Опис на Производот
Бренд Име : Cooltex
Состојба : 100% Нови
Материјал : Алуминиум 6063-T5
Боја : Црна
Обработка метод : Екструдиран
Завршувањето на : Црна елоксирани
Exteral Големина : 40x40x11mm
Пакет : 2 парчиња/многу
Се користи за IC ,Диоди, Dynatron ,Електронски ,LED,RAM меморија,компјутерски ЧИП 's компонента топлина дисипација, или каде што треба ефикасно heatsink. Pls ни даде позитивни повратни информации (5stars).Се отвори расправа за Aliexpress.
3-8weeks на Јужна Америка,Средниот исток,ИСТОК-ЕВРА и Африка.
Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса.
Време на испорака :
Од воздухопловната : 1-4 недели во АЗИЈА,ЗАПАДОТ ЕВРА,и Северна Америка. Ние ќе им понуди размена, враќање или други соодветни аранжмани како што е договорено по добиеме вратени предмети. Ние ќе го цениме дека ќе ги споделите со нас проблемот детали се снабдува со слики.
Превозот :
Ние брод преку : Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
Сингапур Пост
DHL
Fedex ОДНОСНО
EMS
(бесплатен превозот) која има за следење на информациите кои се задржи на вашиот предмет повеќе побезбедно .
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Ако не сте задоволни со нашата служба за производот.
Ве молиме имајте предвид дека ние не сме одговорни за било каква штета предизвикана од злоупотреба на производите
Повратни информации :
вашето мислење е многу важна за нас.
Со ЕМС : 5-15 businessdays
Со DHL : 4-10 businessdays
Враќање :
Ако не ве молиме со нашиот објект за неговиот квалитет , ние може да ви даде целосна наплата
1. Ние beleive дека сè може да се реши веднаш преку комуникација. Овие трошоци се на купувачот одговорност.Контактирајте со нас преку e-mail или Ali Express е центарот и да го одредите проблеми и производ услови ПРЕД да се потврди приемот на предмети на Aliexpress. На предмети мора да биде во оригиналните услови како што ги примате.
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[43517]
[xlmodel]-[custom]-[8888] Меѓународни Купувачот-ве Молиме Не
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.

Други карактеристики

Бренд Име:
cooltex
Примена:
RAM меморија
Линии:
Никој
Тип:
Heatsink
Heatsink Материјал:
Алуминиум
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
40x40x11 црна
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Општи
is_customized:
Yes

Најдобри понуди