• Неодамнешно
  • -10 %
Нови Оригинални PLA08025S12HH-1-НН 8025 DC 12v 0.50 На 4wire PWM компјутер вентилаторот за ладење FONSONING

Нови Оригинални PLA08025S12HH-1-НН 8025 DC 12v 0.50 На 4wire PWM компјутер вентилаторот за ладење FONSONING

DEN 432.00
DEN 480.00

Количина на стоки
Тековен

Модел : PLA08025 S12 HH-1-НН Потекло : Тајван Спецификации : 80 * 80 * 25мм Напон : 12 V Струја : 0.50 На Интерфејс : матична Плоча 4 P ( интелигентна контрола на температурата) Имајќи : Хидраулични Кабел должина : 30cm

Други карактеристики

Бренд Име:
FONSONING
Линии:
3 Линии
Број На Модел На:
PLA08025S12HH-1-НН
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Примена:
Компјутер Случај
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
сите
Пакет:
No
Модел:
PLA08025S12HH-1-НН

Најдобри понуди