• Неодамнешно
Gdstime 10pcs DC Фан 30мм x 7mm Мали Фан 5V Brushless Исклучување на Вентилаторот за Ладење 30x30x7mm Кулер 2.0 2 Pin 3cm 3007

Gdstime 10pcs DC Фан 30мм x 7mm Мали Фан 5V Brushless Исклучување на Вентилаторот за Ладење 30x30x7mm Кулер 2.0 2 Pin

DEN 685.92

Количина на стоки
Тековен


Gdstime 30x30x7 MM DC 5 V Brushless Вентилаторот за Ладење
Параметри :
Димензии : 30x30x7mm
Конектор : PH2.0-2 P
Номинална Напон : DC : 5 V
Номинална Струја : 0.2±10% Amp
Номинална Брзина : 10000±10%вртежи во минута
Проток на воздух : 4.2 CFM
Бучава : 25±10%велика британија
Имајќи Тип : Ракав
Живот : 35000 часа
Кабел Lenght : 15cm
Тежина : 7g/еез
Пакетот вклучува : 10 парчиња
Совети : Ние снабдување Видови на Навивачите, ако треба и други предмети, ве молиме оставете ме порака, различни големини, бои и конектори!

Други карактеристики

Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Бренд Име:
gdstime
Примена:
Компјутер Случај
Линии:
2 линии
Број На Модел На:
GC3007S5V2P2.0-10G
is_customized:
Yes
Големина:
30x30x7mm
Volt:
5V
Брзина:
10000rpm
Имајќи:
Sleeve
Должина на кабел:
15cm
конектор:
PH2.0-2P
живот:
35000H
Фан Големина:
3 см

Најдобри понуди