• Неодамнешно
  • -17 %
ANENG 40mmx40mmx20mm DC 12V 2-Pin Brushless Кулер за Ладење Центрифугални Компресор Фан 4020

ANENG 40mmx40mmx20mm DC 12V 2-Pin Brushless Кулер за Ладење Центрифугални Компресор Фан 4020

DEN 70.00
DEN 84.48

Количина на стоки
Тековен

Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Дали постои следење на Број за мојот објект? Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.12 Amp±10% Номинална Брзина : 5800 RPM±10% Воздух F ниска : 3.Транзиција : 1cm=10мм=0.02 во (Прибл.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.2 CFM Ниво на Бучава : 27±10%велика британија Имајќи Тип : Ракав Живот : 35000 часа Количина : 1 КОМПЈУТЕР (други додатоци демо на сликата не е вклучена) Забелешка : 1.) Кабел должина : 28cm/11.) Конектор : XH2.Опис : Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет. Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.Врз основа на досегашното искуство.купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен. Можете да ја прогласи пониска вредност? Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери). Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение! Се враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.

Други карактеристики

Бучава:
28dBA
Линии:
2 линии
Примена:
Компјутер Случај
Волумен На Воздух:
20CFM
Бренд Име:
ANENG
Тип:
Фан
Пакет:
No
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
види опис
Број На Модел На:
4N50248
Фан Живот:
30000 часа
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
3500RPM
Моќ Интерфејс:
2Pin
Heatsink Материјал:
види опис
Фан Големина:
40mm*40mm*20mm

Најдобри понуди