• Неодамнешно
  • -5 %
Бесплатен превозот SZYTF Вентилаторот за Ладење TX9025L12S 12V 0.16 НА 9CM кулер 9025

Бесплатен превозот SZYTF Вентилаторот за Ладење TX9025L12S 12V 0.16 НА 9CM кулер 9025

DEN 337.00
DEN 355.20

Количина на стоки
Тековен

Големина на : 90 * 90 * 25 Модел : TX9025 L12 S Напон : 12 V Струја : 0.16 На Жици : 2-жица

Други карактеристики

Бренд Име:
SZYTF
Примена:
Компјутер Случај
Линии:
2 линии
Број На Модел На:
TX9025L12S
Тип:
Фан
Пакет:
Yes

Најдобри понуди