• Неодамнешно
  • -15 %
Нов Лаптоп, Ладење Вентилатор За ASUS X42 K42J K42 A42JR A40J A40 A42J K42 PN: KSB0505HB(DC05V 0.40 А) NFB65B05H CPU Ладилник Радијатор

Нов Лаптоп, Ладење Вентилатор За ASUS X42 K42J K42 A42JR A40J A40 A42J K42 PN: KSB0505HB(DC05V 0.40 А) NFB65B05H CPU

DEN 336.00
DEN 395.52

Количина на стоки
Тековен


Објектот Спецификација :
Новата Замена за Лаптоп Ладење вентилатор за ASUS X42 K42 J K42 A42 JR A40 J A40 A42 J K42(ОЕМ)
1.Верзија : еден навивач
2.Тип : Замена
Топло Забелешка : Pls прочитајте ги следниве информации пред да го одржи редот!! благодарение)
Поради различни фабрика серии,понекогаш вистински објект може да биде малку различни во outlook или боја,
но со иста функција и на квалитетот,pls белешка и да се разбере,ви благодариме !
1. Бесплатни Продавачот за Испорака Метод не е trackable, бидејќи на следење на број ќе се зголеми вашиот превозот цена , додека Другите превозот начин е trackable. 2. Време на испорака : Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас да се продолжи време на испорака за вас. 3.Ако по 70 дена (Бразил/Чиле/Аргентина до 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас да се реши заедно со reshipping за слободни или целосно враќање на средствата. 4.Нема Спор ве Молиме : ве Молам не се отвори спор во рок од 60 дена , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи и среќни се справи. Ви благодариме за вашиот вид разбирање.
Ако објектот е дефектен, или испратен погрешен ќе може да ја врати стварта во рок од 14 дена за замена или целосно враќање на средствата. Купувачи се одговорни за враќање превозот цена и било какви такси. Pls контактирајте со нас, прво со било какви прашања,ние сме среќни да бидете во вашата услуга во секое време : )
Нашата цел е вашиот 100% задоволство! PLS НЕ ни остави лош повратни информации, или да се отвори случај пред да контактирате со нас. Тоа ќе бидат високо ценети ако го стори тоа.ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и
Било какви прашања или проблеми само се чувствуваат слободни да контакт.
Сите пораки ќе бидат одговорени побрзо во рок од 24 часа,не грижете се!
Нашите работно време :
9 : 00 часот наутро-22 : 00 часот од недела до петок (Кинески Време)
(Се исклучи работат во сабота и празници)
Ние го прифатат плаќање од страна на ЗАЧУВАМ само

Други карактеристики

Линии:
4 Линии
моќност:
1.8 W
Број На Модел На:
X42 K42J K42 A42JR A40J A40 A42J K42
Примена:
Процесор
Имајќи:
Течност Имајќи
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
ПРОЦЕСОРОТ
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
2200±10%ВРТЕЖИ во минута
Пакет:
Yes
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Бренд Име:
MLLSE
Моќ Интерфејс:
4PIN
Фан Живот:
100000 часа
Волумен На Воздух:
30CFM
боја:
Како слика покажува
Тип:
Замена
Гаранција:
180 дена
is_customized:
Yes
Состојба:
Нови
QC:
тестирани еден по еден
Погоден лаптоп:
вентилаторот за ладење за Asus
P/N:
KSB0505HB(DC05V 0.40 А) NFB65B05H

Најдобри понуди