• Неодамнешно
ПРОМОЦИЈА БРЗ USB 3.0 PCI E PCIE 4 ПОРТИ Изразат Експанзија Картичка Адаптер

ПРОМОЦИЈА БРЗ USB 3.0 PCI E PCIE 4 ПОРТИ Изразат Експанзија Картичка Адаптер

DEN 596.16

Количина на стоки
Тековен


Спецификација :
БРЗ USB 3.0 PCI-E PCIE 4 ПОРТИ Изразат Експанзија Картичка Адаптер.
100% сосема нов и висок квалитет
Супер брз и висок капацитет за пренос решение, стабилен и сигурен
Целосно компатибилен со PCI Express База Спецификација Ревизија 2.0
Поддржува истовремена работа на повеќе USB 3.0, USB 2.0 и USB 1.1 уреди
Поддржува 4 долнопроточни порти за сите брзини
Вграден-во 4-pin моќ конектор за добивање на екстра напојување од системот
Поддржува Windows 7 (32-bit/64-bit), Windows Vista (32-bit/64-bit), Windows XP
Answer : ___________________________ Note : осветленост и differnent прикажува може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е ±1-3 см.
100% сосема нов и висок квалитет
Супер брз и висок капацитет за пренос решение, стабилен и сигурен
Целосно компатибилен со PCI Express База Спецификација Ревизија 2.0
Поддржува истовремена работа на повеќе USB 3.0, USB 2.0 и USB 1.1 уреди
Поддржува 4 долнопроточни порти за сите брзини
Пакет Се Вклучени :
1 x PCI-E Express Картичка
1 x CD Возачот

Други карактеристики

Бренд Име:
h1111z
Интерфејс Тип:
USB
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
AC2027
Тип:
Додади На Картички, 4 Портен USB 3.0 PCI-E Адаптер
Автобус Тип:
pci-експрес x1
Име на производ:
usb3.0 картичка
Интерфејс:
USB 3.0
Брзина:
Макс 5Gbps

Најдобри понуди