• Неодамнешно
  • -10 %
Нови оригинални 24V 2.40 НА 12038 PFC1224DE 12CM големи воздухот, volume 4 жица инверторот фан

Нови оригинални 24V 2.40 НА 12038 PFC1224DE 12CM големи воздухот, volume 4 жица инверторот фан

DEN 907.00
DEN 1007.52

Количина на стоки
Тековен


Нови оригинални 24 V 2.40 НА 12038 PFC1224 DE 12 CM големи воздухот, volume 4 жица инверторот фан
Модел : PFC1224 DE Големина на : 120 * 120 * 38 mm Напон : DC24 V Струја : 2.40 номинална (номинална струја 1.80 А) Воздух волумен : 252.85 CFM (7.16 м3 / мин) Viento : 1.412, en, H2 O (АП 351.7) Тежина : 351 грама Бучава : 66.5 децибели (А) Моќност : 57.6 W Брзина : на матична плоча поддржува PWM контрола Интерфејс : 4 линии, (2 моќ позитивни и негативни) Брзина : 12 volts, 5500 ВРТЕЖИ во минута Фан материјал : шприц, PBT стаклени влакна + 30%+, ВО оган; Правец на мерач : по шприц, стаклени влакна + 30%+ VO огноотпорни одделение PBT; температурата на работа : + 70 степени температура на Чување : - 40 степени до + 70 степени Лежишта : топката лежишта, висока прецизност; Оперативен живот : на собна температура од 25 степени да 80000 часа.

Други карактеристики

Бренд Име:
Кул Ладно
Фан Големина:
92x92x25mm
Волумен На Воздух:
30CFM
Линии:
3 Линии
Моќ Интерфејс:
3PIN
Heatsink Материјал:
Пластични
Бучава:
25dBA
Примена:
На Графички Картички
моќност:
1.56 W
Тип:
Фан
Пакет:
No
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
2500RPM
Број На Модел На:
PFC1224DE
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
1
Имајќи:
Течност Имајќи
Фан Живот:
30000 часа

Најдобри понуди