• Неодамнешно
фабриката 2mm водоотпорен анти-ув пластични страна сјај преносни базен светлина влакна оптички кабел

фабриката 2mm водоотпорен анти-ув пластични страна сјај преносни базен светлина влакна оптички кабел

DEN 50.40

Количина на стоки
Тековен


3мм пластични ПММА крајот сјај декоративни осветлување таванот светла ѕвезда на небото со оптички влакна кабел со црна јакна US$ 1.92 /парче
50m се Тркалаат продажба 3мм пластични црна јакна крајот сјај декоративни осветлување пмма оптички влакна кабел за таванот светла ѕвезда на небото US$ 122.22 /парче
1w x 6 емитуваат устата 6 W rgb боја, менување на кондензаторот marquee трепкане оптички влакна LED светло мотор за таванот ѕвезда светла US$ 60.40 /парче
6 парче пакет затворен осветлување декоративна пластика lustres de cristal ПРЕДВОДЕНА од оптички влакна ѕвезда таванот светлина за домашна декорација US$ 29.14 /многу
парчиња / многу
ZW-06 2014 ново дизајн дома таванот ѕвезда на небото оптички влакна осветлување одраз кристали крајот фитинзи US$ 3.51 /парче
трговија на големо и продажба 0.75 мм пластични крајот емитуваат пмма оптички влакна за ѕвездена ѕвезда оптички влакна таванот светлина осветлување US$ 105.28 /парче
висок квалитет 3мм крајот сјај современ дом осветлување декорација optica fibra светла пмма род во осветлување и декорација осветлување US$ 114.85 /парче
влакна optical вдлабнати кат осветлување закопан под земја фенси светлина фитинзи за балкон базен Вила Плоштадот Aisle US$ 1.91 /парче

Други карактеристики

Тип На Објект:
Оптички Влакна Светла
Број На Модел На:
СОП-2
is_customized:
Yes

Најдобри понуди