• Неодамнешно
  • -21 %
6pcs/Set Игри Мулти Страни Генерал D20 Игри Dices игра Игра Мешана Боја бесплатен превозот

6pcs/Set Игри Мулти Страни Генерал D20 Игри Dices игра Игра Мешана Боја бесплатен превозот

DEN 73.00
DEN 92.64

Количина на стоки
Тековен


Featurers :
100% сосема нов и висок квалитет
6pcs D20 dices во еден сет
Прикажи ги исклучите вашите вештини игри со овие мулти страни dices
Совршен подарок за игра љубовници
Спецификации :
Материјал : Акрилик
Боја : Multicolor
Пакетот вклучува :
6 x D20 двострано коцки

Други карактеристики

Бренд Име:
OUTAD
Тип:
Коцки
категорија:
Прирачник Генерал Првенство
Број На Модел На:
ZL81000
is_customized:
Yes

Најдобри понуди