• Неодамнешно
  • -7 %
нова за климатизација Stepper моторни MP24GA5 MP24GA Синхрони чистење на улиците моторни добра работа

нова за климатизација Stepper моторни MP24GA5 MP24GA Синхрони чистење на улиците моторни добра работа

DEN 357.00
DEN 384.00

Количина на стоки
Тековен

Сите фотографии се прикажани се 100% вистински и за повикување само.Можеме да работат заедно за да се реши било каков проблем. 2 DHL, UPS-от, Fedex, или ЕМС е достапна за превозот време на Испорака : 1 .

Други карактеристики

боја:
1pcs, 2 парчиња, 3pcs
Тип:
Клима Уред Делови
сертификација:
CE
Примена:
Дома

Најдобри понуди