• Неодамнешно
Нов производ! GT58XB01 Bluetooth 4 4.1 РАНЛИВИТЕ DA14583 Bluetooth модул силен сигнал

Нов производ! GT58XB01 Bluetooth 4 4.1 РАНЛИВИТЕ DA14583 Bluetooth модул силен сигнал

DEN 528.00

Количина на стоки
Тековен


Нови производи почеток! На DA14583 модул врз основа на ФЛЕШ процес е на листата.
АРМ КОРТЕКС-M0 јадрото на ФЛЕШ технологија, интегриран 1 Mbit ФЛЕШ (DA1453), repeatedlyerased и понудата проштална на еднократни лозинки, наместо на DA14580 индустријата има најниска потрошувачка на енергија, TX : 3.4 ма, RX : 3.7 м-р Еден ред 3 1.27 ММ, сите порти се веќе надвор од ПРВО pin големината е помалку од 14.3× 24.1 MM Поддршка SWD дебагирање Поддршка сериски горење програма за ФЛЕШ 3 V3 напојување Професионални антена појавување, силен сигнал
Тест инструмент :
(1) целта на овој модул е дипломиран инженер со некои развој искуство, ве молиме да се шетаат без никакви електронски искуство. Овој модул е главно за серија клиенти, само што обезбеди воведни проблем консултации, не обезбеди детална техничка поддршка, ве молиме да се разбере. Овој модул не е голем квалитет проблем, не прифаќајте се враќа, ве молам, разберете.
'

Други карактеристики

Тип:
Клима Уред Делови

Најдобри понуди